Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Katicabogaras ének vmi olyasmi...

Katicabogaras ének vmi olyasmi hogy elindult szétnézni mi van a világba meg ide is oda is bekukkant egy szóra? Hogy is van ez? Mi a címe?

Figyelt kérdés
A címét se tudom így rákeresés se megy a google-ban. A kisfiam (elég hibásan beszél még) 3 éves és ezt "hozta" haza tegnap az oviból, kérte hogy a katicabogarast énekeljük,még reggel is eszébe volt de sajnos egyáltalán nem emlékszem rá és az ő kis énekéből csak ezeket a részeket tudtam kivenni amit fent írtam.
2011. okt. 26. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy hétpettyes katicabogárka, elindúlt megnézni, mi van a világba. Hívta a gyöngyvirág, hívta a vadrózsa, ide is oda is bekukkant egy szóra. Nagybajuszú cincérek sétálgatni mentek, tópartján a szunyogok kalapot emeltek. Estére elfáradt a katicabogárka, éjjeli pillangó hazatalicskázta.
2011. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jóóóóó hálásan köszönöm :))) Be is magolom mire megyek érte délután :))
2011. okt. 26. 09:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, sok gyermekdalt ismerek gyermekkoromból is és babysitter is voltam, mindig szerettem énekelni ezeket;)
2011. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is mentettem, nagyon köszönöm!! :-)))
2011. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bár amilyen jó lenne nekünk egy ilyen jó kis bébiszitter:))))
2011. okt. 26. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát van fő állásom, de ha tényleg szükséged van, írj priviben, és meglátjuk.Mert a munkahelyemen összevissza dolgozom, lehet, hogy össze tudjuk egyeztetni;)

Gyöngyi( katicabogaras).

2011. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj kedves tőled, de gondolom pesti vagy mi meg sajna székesfehérváron lakunk:(
2011. okt. 26. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Dabasi vagyok, Pest mellett, hát párom Székesfehérvári, ismerem Fehérvárat, de az már kicsit messze van, sokat kéne utaznom:( Bár ingyen utazok a Volánbusszal, de háát. Lehet, hogy 1-1 alkalom beleférne, a férjem addig meglátogatja az anyósomde rendszeresen biztos nem. De ha szóbeli segítség kell, abban talán tudok segíteni, mint pl ez a kis dal:)Gyöngyi
2011. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Gyöngyi :))
2011. okt. 26. 14:40
 10/13 anonim ***** válasza:
KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!Napok óta keresem ezt a dalt!Most tanulta a kislányom az oviban,de eléggé hiányosan adja elő.Nekem meg fogalmam sincs a szövegéről.De most én is megtanulom:)
2011. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!