Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keresek olyan építőkockát...

Keresek olyan építőkockát fából ami egy kicsit nagyobb méretű?

Figyelt kérdés

Mindenhol az átlagos kis, színes méreteket lehet kapni vödörben, dobozban.. Ez viszont nagyon hamar összedöl a gyerkőcnek. Viszont tegnap egy üzletben játszott fa építőjátékkal ami un. maxi méret és elég sok darabot egymásra tudott rakni. Ordítva jöttünk el a boltból, hogy nem játszhat tovább.

Az üzlet nem forgalmazza.. Tudtok valami ötletet? vagy valakinek van?


Nagyon megköszönöm az infókat csajok :)


2011. okt. 26. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a vaterán láttam építőkockákat.Egy csomó közül lehet választani.Van régebb tipusú hagyományos.Néz szétt ott olcsók is.
2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ehhez hasonló van (de csak 25 darabos):

[link]


Ajándékba kaptuk, majd megkérdezem, hol vették. Ahogy a linken láthatónál is, az a jó bennük, hogy bár nagyok, nem nehezek, mert belül üregesek.

2011. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Játékra nem nagyon sajnálom a pénzt, de azért 25 db. kockát ilyen áron????? :)) hát ezt nem vesszük meg. :)


Az aukciós oldalakat néztem, és mindehol ez az átlag kicsik vannak sajnos.

2011. okt. 26. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Bár ezek sem olcsók...

2011. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem anyagilag akkor jarsz a legjobban, ha keresel egy asztalost. akkorara csinalja, amekkorara szeretned, stb.

es szerintem tuti olcsobb, mintha venned

2011. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentjére válaszolva: igazad van, az árát én egy nullával kevesebbnek néztem :)

Nem hiszem, hogy a mienk ennyibe került volna, az ismerőseink sem krőzusok, ha megtudom, megírom majd.

2011. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm.


Meg mindenkinek köszi szépen :)

2011. okt. 26. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem. Sajnos nem emlékezett az ajándékozó, hogy hol vette a nagy fakockákat, csak arra, hogy valamilyen waldorfos vagy montessoris játékokat árusító boltban. Az ára pedig némileg alacsonyabb volt, mint a linkelté, de ez is 5–6 ezertbe került.
2011. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!