Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy olyan mesefilmet keresek,...

Egy olyan mesefilmet keresek, ami az egészséges életről, egészségvédelemről szól. Ismertek ilyet és megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
Lehet az doktoros, fogfájós, tornázós-egészséges...
2011. okt. 3. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tesz vesz város :)
2011. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy az könyv. Hol van benne az egészség? Bocsi, nem ismerem nagyon...
2011. okt. 3. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:
makk marci és makk marcsi
2011. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön a LazyTown jutott eszembe. Elég bárgyú, de hatőározottan az egészséges életmódra ösztönöz.
2011. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
linkeljetek legyszi,oreg (50) es tapasztalatlan vagyok az en unokamnak is jo lenne ha letudnam tolteni.
2011. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hol nem volt... az élet.

bár ez főleg biosz, de vannak benne olyan részek, amiket keresel.

5 és 4 éves lányaim szeretik.

2011. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Zsámár Kati-Gay Tamás: Mese a tisztaságról

Zenés bábjáték, nekünk videókazettán van meg.

2011. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, van még pl. Fitti és Fetti, torna gyerekeknek.
2011. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én most egy könyvet vettem : Az emberi test címmel. Óvodásoknak való, színes rajzokkal. benne van még a terhesség és a szülés is, de van szó az immunrendszerről és az egészséges táplálkozásról is. Színes képekkel. Ja és a gyerekkori betegségek is le vannak írva "gyereknyelven", pl bárányhimlő.

A lányomra az "ételpiramis" nagy hatással volt: azóta jobban eszik és mindig azt kérdezi, hogy mibe milyen vitamin van és mire jó. 4 éves.

Mesefilmben én is az Egyszervolt az életet tudom ajánlani, Tescoban láttam DVD-n.

2011. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!