Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lelte a 2éves kislányomat?!?

Mi lelte a 2éves kislányomat?!?

Figyelt kérdés

Születése óta ezzel a gyerekkel semmi gond, de tényleg.nappali szobatiszta 21hós kora óta, gyönyörűen beszél 18hós kora óta,imádja a bölcsit, majdnem minden foga kint van stb..., annyi h a torka miatt szokott betegeskedni, de azon is pár nap alatt túl van, nem kell 2hét...

Most volt taknyos egy kicsit, már el múlt neki, de az éjszakák borzasztóak vele!Mindent kitalál, hogy ne kelljen aludni, kér inni, enni, apával fotelbe, anyával fotelbe, apával ágyba, anyával ágyba, sír, kimászik, lemászik, ordít, beszélget...aztán ezek váltakozva kb óránként. foga jöhet még? kb az utolsó vagy az előtti lehet akkor.de nem lázas, nem fázik, mondja h nem fáj a hasa, nem fáj a torka.egyszerűen borzasztó nyugtalan éjszaka.

mit csináljunk vele?


2011. okt. 27. 08:49
 1/6 A kérdező kommentje:
augusztus végén töltötte a 2.évét!
2011. okt. 27. 08:51
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi foga jött már ki?
2011. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19
2011. okt. 27. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor még egy fogacska visszavan. Lehet, hogy az viseli meg ennyire.
2011. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fél? Az én lányom 19 hónapos és pár napja kezdődött nála, hogy nem akar aludni. Eddig úgy aludt el, hogy beraktam a kiságyba, puszi, simi stb. kijöttem és reggelig aludt. Most simogatni kell, énekelni ha ki akarok jönni üvölt mint a sakál. Első ilyen estén pánikszerűen akart menekülni a szobából, és mutogatott a szekrény felé. Nagy nehezen rájöttünk, hogy a lyuktól fél, ami a szekrény és a fal között van, mert nem lehet teljesen a falig tolni. Be kellett tömni egy pléddel és csak akkor nyugodott meg. Azóta is ott a pléd, de még mindig nem alszik el egyedül. Ebben a korban már lehetnek ilyen félelmei, hiszen egyre jobban kinyílik a világ, egyre több dologra figyel és sokmindent még nem ért. Főleg a sötétben változnak meg a dolgok. Kérdezd meg tőle, talán ez az oka.
2011. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeparációs félelem.

Ez egy természetes folyamat!

Nekem is ilyen tájt 1,5-2 körül ébredt fel éjszaka és még játszani is akart.


A fogak növekedése 3 éves korig szokott befejeződni.

Ezt úgy kell érteni, hogy nálunk pl. (kisfiam 2,5) nem mind bújtak ki teljesen, volt amelyik csak félig, háromnegyedig nőtt ki.

Most volt kb 2 hét amikor visszatértek a ,,régi idők" és nyálzás, ököl rágás, nyugtalanság és gyulladt popsi volt.

2011. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!