Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Program-tipp hétvégére egy 16...

Program-tipp hétvégére egy 16 hós (jól járni tudó) kislánnyal?

Figyelt kérdés

Jön a hosszú hétvége, és viszonylag szép idő is lesz. Hova lehetne menni? Pár órás - fél napos programra gondolok, Bp-en/környékén.


Köszi!


2011. okt. 27. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
kirándulás akárhova, egész napos is lehet, 16 hónapos már nem kicsi
2011. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennél konkrétabbra gondoltam...:)

Pont nem (csak) kirándulni=sétálni, gyalogolni akarunk, mert azt épp eleget csináljuk minden nap.

Hanem valami különlegesebb hely, program érdekelne, ami már másnak is bevált.

2011. okt. 27. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én 18 hós lányomat túl sok dolog nem köti le, mármint koncert, vagy hasonló. Kb 10 perc, az amit figyel.

DE nagyon szereti a Margit-szigeten az állatsimogatót, a kacsákat nézni. Legutóbb 40 percig nem volt hajlandó elmozdulni onnan. Vannak gólyák, pávák, pónik. A halastóban lehet halat, teknőst etetni. Azt is nagy örömmel teszi.

És jó kis játszótér is van.

Amikor lemegyünk 4-5 órát simán ott töltünk.


A városligeti séta is épp olyan nagy élmény számára.


Az ekkora babák most kezdik felfedezni a világot. Az én lányom mindig csak menne, mindenhova felmászna. Tücsköt-bogarat, kígyót-békát megfogna, megvizsgálna. Szalad madarat fogni. Én nem vinném egyéb különleges helyre.

2011. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A szentendrei Skanzen jött még számításba, annyira mi sem akarunk "extra" dolgot...
2011. okt. 28. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!