Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeket hova szoktato...

2 éves gyermeket hova szoktatok elvinni, mi a napi program?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Délelőtt játszó, délután csavargás, motorozás, vásárlás.
2011. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ötlet jól jönne: ha kiviszem nem jó, ha bent van nem jó, ha vele vagyok nem jó, ha nem vagyok vele nem jó, ezt úgy 4perc alatt.

Napok óta ez megy, ha elindulunk álmos-éhes-fázik-melege van-ne oda-ne ide-ne olvassak-olvassak... a nagyobb gyerekektől fél, a kicsiket piszkálja... Most semmi se jó, én meg megkukulok:S

Én a hajam tépem, és babázok a kisebbikkel, vagy etetek-altatok.

Amikor épp nem dilizik, akkor délelőtt itthon teszünk veszünk(ágyazás, mosás, reggelizés, ebéd-vacsi készítés, ebéd után alvás, du ébredés után séta(játszó vásárlás "fagyizás")

2011. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel fél 7 7 körül kel a fiam.Hétkor felteszem az ebédet,kilencre kész.Akkor indulunk a játszótérre.Ott vagyunk 11.15-ig,akkor hazajövünk,ebédel,déltől alszik háromig.Akkor uzsonna,majd kis házimunka után bevásárlás,séta,ügyintézés,motorozás.Néha játszótér is belefér délután is,de az ritka.Hetente egyszer egész napra a szüleimhet,kéthetente a Dédikhez megyünk.Ezen kívül vannak kis barátai,illetve nekem barátnőim,őket is meg szoktuk látogatni,hol egész nap,hol csak délután.Játszóházba nem viszem,ebben a jó időben több értelmét látom,ha szabadban rohangál.A városunkban van egy nagy erdős terület,oda is el szoktunk menni rendszeresen,vannak kacsák,csónakázó tó.állatkertbe évente 2-3 alkalommal megyünk,idén kétszer voltunk.Strandra nem járunk,nem akarom,hogy elkapjon valamit,így a nagyiknál,Dédiknél a kertben pancsol,vagy a kertes házban lakó barátoknál,vagy itthon az erkélyen.Ha délután nincs sok program,akkor itthon mondókázunk,hintázunk,nagyon szereti.Hat körül szoktunk hazajönni,utána vacsora,fürdés,nyolctól alvás.
2011. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 körül kel, elmegyünk sétálni, játszóterezni, vásárolni.

11 körül érünk haza, én megcsinálom a kaját, ő segít vagy eljátszik valamivel. Du. 1 körül kész az ebéd, eszünk, fél 2-kor alvás. 4 körül kel, uzsonna, megint elmegyünk csavarogni (séta, játszó, vásárlás, meglátogatunk valami ismerőst, rokont, egy héten egyszer pedig van hordozósklub).

2011. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!