Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilés kérdés! Melyik megoldá...

Pisilés kérdés! Melyik megoldást válasszam? Melyik lenne a legjobb, ha nem hajlandó wc-be pisilni?

Figyelt kérdés
Két és fél éves a lányom, már július óta a bilit használja pisiléskor. Vagy szól, ha pisilnie kell, vagy pedig magától megy, és elintézi. Ez mind szép és jó, nagyon ügyes, a gond csak ott van, hogy mindezt nem hajlandó wc-be. Rá sem mer ülni, pedig már próbáltam bohóckodással is, hogy " húú, nézd anya rá állt a fellépőre, rácsücsült a wc-re, stb....", mutattam, hogy együtt lehúzzuk, már vettünk neki olyan bilit, aminek van teteje, mint egy wc-nek, hasonlít rá, hátha kedvet kap, de semmi. Nem hajlandó ráülni. Nemrégiben egy órás útra indultunk, mielőtt mentünk volna elment pisilni, de nem jött semmi. Útközben szólt, hogy pisi, pisi. Megálltunk, egy puszta közepén, de nem pisilt, pedig szokott kint a fűben, most mégsem akart. Aztán, mire megérkeztünk, telecsorgatta majdnem a bilit, annyira kellett neki. Ha történetesen ott csak wc van, ahová megyünk, akkor nem fog pisilni seholsem? Sem kint, sem bent, ha nincs bili? MÉgsem vihetem magammal mindenhova, ovi is nemsokára indul neki, szóval nem tudom hogyan szerettessem meg vele. Tudnátok valamit ajánlani?
2011. okt. 27. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószinü,h az oviban rá fog szokni a WCre,mivel mindenki oda pisil,+ott kissebbek a WCk ,lehet,ez is szimpatikusabb lesz!De tudod,ma még nem pisil WC.-be,holnap már igen! :)
2011. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!