Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket játszatok 3éves lányotok...

Miket játszatok 3éves lányotokkal?

Figyelt kérdés

Sajna nem vagyok valami kreatív :/

Amikor nem tudunk kint lenni, Babázunk, pónizunk, Barbizunk, mese könyvet olvasok neki és és foglalkoztató füzeteket csinálunk.

Elég okos kislány simán meg csinálja az 5éveseknek valót és nagyon élvezzük a feladatokat.

Viszont nagyon igényli a szerepjátékokat is és abban nem vagyok nagy fantáziával ellátva.

Adátok ötleteket, tippeket, esetleg történetek eljátszásához infókat.

Köszi


2011. okt. 27. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a szuper a háromévesekben (nekem is ekkora a lányom) hogy az ő fantáziájuk elég kettőnknek is. Ha szrepjátékokat játszotok, hagyd, hogy ő maga alakítsa a történetet, te csak "vedd a lapot", vagy szimplán a való életből meríts. A lányom pl. imád boltosat játszani, én vagyok az eladó, ő a vásárló. Kis színes műanyag korongokat vettem neki (elsősöknek való számolókorong), az a pénz és jön vásárolni. Üres dobozokat, flakonokat jól lehet ilyenkor hasznosítani.

Sokszor merít mesékből, gyorsan rá lehet ismerni, merre alakítja a történet fonalát, én csak megyek utána. Nem baj, ha úgy érzed, nincs elég fantáziád, neki van, használd te is az övét! :-)

2011. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeret festeni, rajzolni, színezni, konyhában segíteni, mostanában együtt főzünk vagy sütünk. :-)

Gyurmázni is szeret, meg babázni.

2011. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!