Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történhetett vele? Mit...

Mi történhetett vele? Mit csináljak, teljesen tanácstalan és nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 23 hónapos,egy ideje nagyon szépen egyedül elaludt.Kb 2 hete viszont csak anya létezik,mindent anya csinálhat meg neki.Pl nem engedte anyumnak sem,hogy megmelegítse neki a tejet.Csak úgy hajlandó elaludni,ha fogom a kezét.Éjjel kb 15x felvan,csak annyit mondogat,hogy anya-anya.Kipróbáltam,ha nem megyek oda hozzá,akkor üvöltve sír.Sokszor fel kell vennem,rögtön vissza is alszik,de van,amikor elég,ha megsimogatom,vagy mondom neki,hogy csst,itt van anya.
2011. okt. 28. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 22 hónapos,de nálunk is 2 hete hiszti van esténként.Nem akar lefeküdni a kiságyba s egyre később fekszik le,pedig ő mindig olyan rendes kisfiú volt.Időbe lefeküdt s elaludt.Egyre akaratosabb s elevenebb,de így is IMÁDOM!

2011. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi különös.Pusztán érzi,hogy kezd elszakadni tőled.Nálunk ezt az apjával csinálja.Őt nem látja egész nap,és mikor megjön,még pisilni is együtt mennek.Csak az a szalvéta jó,amit apa ad,csak az a tej és abból a pohárból amit apa.....pedig ő holnap már 3éves lesz.

próbáld napközben kicsit önállósítani.Pl mondd neki,hogy tudom mennyire ügyes vagy,ezt egyedül is meg tudod csinálni.Vagy: a mama szomorú lesz,ha nem adhat neked inni,vagy pl. tudod milyen régen volt a mama ilyen kicsi,és azóta nem tudott ilyen jókat játszani,megmutatod neki hogy kell?

2011. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is két hétig ment ez a folyamat és tegnap véletlenül megláttam 2 fogat alul amik mostanában bújtak ki.
2011. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!