Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7éves fiúról van szó aki 3és...

7éves fiúról van szó aki 3és féléves kora óta szoba tiszta . Júliústól újra bepisil havonta 5-6x. Nagyon értelmes kisfiú és könnyen veszi az akadályokat . Nem értem mi történhetett, és hogy merre vigyem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
júliusban volt uncsi tesóéknál ott aludt 2 napot de azt mondja nem ilyedt meg semmitől- nem tötént ott semmi !Pedig én erre gondolok.
2011. szept. 28. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig volt ott? Lehet, hogy hiányoztatok neki, ez stresszelte, és ez lett a következménye. Talán tudat alatt fél, hogy megint hosszabb időre nélkületek lesz.
2011. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki szobatiszta volt már előtte, és újra előjön az inkotencia az egyfajta regresszió. Lelki okai vannak. Valamitől vagy valakitől fél a gyermek vagy szorong.

Lehet, hogy érdemes lenne nevelési tanácsadóba is elvinni őt. A pszichológusnak vannak olyan módszerei ami fény derít, ha történt valami történt. Egy gyermekrajz is sokat elárul.

2011. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 napot volt ott nem voltunk messze 10km. beszéltünk tel.és ő mondta hogy nem jön még haza! te most mit tennél?
2011. szept. 28. 13:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi lehet az lesz!Mert valahová lépni kell!
2011. szept. 28. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Első voltam. Mindenképp elvinném egy gyermekpszichológushoz, ahova Te is bemehetsz vele. A gyerkőcnek elmondhatod, hogy hova mentek, hogy nehogy attól is rossz érzete legyen, hogy doktornénihez vagy bácsihoz kell mennie.
2011. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is történt valami, mert ahogy olvastam a kérdésed rögtön az ugrott be. Ok nélkül nem kezd el bepisilni megint egy értelmes, okos gyerek. Szerintem is vidd pszichológushoz!
2011. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az lesz!de ki gondolta hogy egy ott alvásból ahol még jól is érezte magát ez lesz!!!!
2011. szept. 29. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!