Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen körjátékokat ismertek?

Milyen körjátékokat ismertek?

Figyelt kérdés
1-2 osztályos gyermekeknek szeretnék körjátékot keresni. Az interneten már keresgéltem, de még nem nagyon találtam meg a megfelelőt. Nektek melyik körjáték volt a kedvencetek gyermekkorotokban, milyen játékokat ismertek? A segítséget előre is köszönöm
2011. okt. 29. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kint a bárány, bent a farkast nagyon szerettem, vagy, mikor egy hosszabb történetet súgott a tanító/óvónő egy gyerek fülébe, és körbe kellett adni, majd a végén megnézni, hogy változott a történet, ha 20 emberen keresztülment:)

Izgi volt az a játék is, mikor körbeálltunk, és körbe kellett csapni egymás tenyerébe, aki elrontotta, vagy nem figyelt, ha a tanító irányt változtatott, az zálogot adott, vagy kiesett...

2011. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Majd kipróbálom őket a csoporttal.
2011. nov. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!