Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne beleírni a fiam...

Mit lehetne beleírni a fiam szülinapi meghívójába szövegként?

Figyelt kérdés
Nem a szokásos sablon szöveget szeretném.
2011. nov. 1. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is itt kéretm, ötletet, és kaptam is, majd átszerkesztettem:

Ez lett nekünk:

Drága családom, BArátaim!

MOSt leszek 365 napos, ezen alkalomból szeretnék egy ötletbörzét tartani, hogy mit vegyek fel, ileltve mivel játszak az elkövetkezendő 365 napban. Adományokat, ötleteket szívesen várok.

Ugyanitt, ugyanekkor szeretnék mindenkit egy bababulira meghívni, ahova kérlek hozz magaddal sok-sok jókedvet, szeretetet, és mosolyt, melyet viszonzok neked egy délutáni tortával, és pizzával.


Kérelk koromra való tekintettel délután 3 után gyere, mert előtte bőrkisimító relaxáción veszek részt.

Várlak sok szeretettel.

dátum:


Én sem akartam sablonosat, te is esetleg ebből kiindulhasz, de megkeresem a kérdésemet, és bemásolom neked, ha megtaláltam.

2011. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!