Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit mondjak, vagy mit javasolt...

Mit mondjak, vagy mit javasoltok szövegként, hogy bevallja?

Figyelt kérdés
Bár nem az én gyerekem,nekem csak barátnőm a lányka.. egy idősek vagyunk... ma volt egy olyan eset a suliban,hogy,hogy rongálásért behívták... annyi volt,hogy rágót tömött a zárba... hát hogy is mondjam,barátnőm volt,de aztán most csak szimpla osztálytárs. Az osztályfőnök kedvence,így neki hisz,szóval 3 az egy ellen+ a semleges osztálytársak... Szóval nem tudom rábizonyítani... Mivel nem vagyunk még annyira rosszban,arra gondoltam,hogy holnap megkérdezem,hogy mi volt,éshogy nekem aztán elmondhatja.. mert bennem még megbízik,csak azt nem tudja,hogy elegem van abból,hogy ő neki ez a 7. ilyen esete,engem meg már az elsőnél kirúgnának... nem is ez a lényeg. szóval azt szeretném kérdezni,hogy mit mondjak neki,hogy bevallja ezt a tettét négyszemközt,persze hangfelvételre rögzítva(ezt ő nem fogja tudni...) a válaszokat előre is köszönöm,és bocsánat a kis regényért
2010. nov. 17. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Úr isten...a rosszindulat. Nevettséges vagy, gonosz, irigy, és gyerekes. Nem sok jó fog származni ebből az életedben, rá fognak jönni az emberek hogy milyen alattomos vagy.
2010. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Osztom az előző véleményét.


Olvasd vissza, hogy milyen undorító, amit ide írtál és utána ne csodálkozz, hogy senki sem szeret.

2010. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az lennék,ha nem rám fogná...
2010. nov. 17. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaaa, az más, kérdése hogy ezt miért nem írtad? Elég zavarosan fogalmazol, erre gyúrjál rá, mert gimiben egy ilyet dolgozatban vagy esszében nemes egyszerűséggel áthúznak és rávágják a karót (és ne mondd hogy dolgozatban máshogy fogalmaznál, az írás stílusa nagyjából megegyezik egy embernél minden körülmények között) Megoldás: olvass sokat.


Na de a kérdésre válaszolva: ha ilyen "rendes" a barátnőd, hogy megpróbálja a saját sarát rád kenni, kérdezd meg hogy mégis miért csinálja ezt, és nyugodtan olvass be neki.

hm..

"mert bennem még megbízik,csak azt nem tudja,hogy elegem van abból,hogy ő neki ez a 7. ilyen esete,engem meg már az elsőnél kirúgnának..."

Most akkor rád kente vagy sem? Itt azt írtad hogy már az elsőnél kirúgnának. Á, érthetelen az egész szöveged, az a baj.

2010. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rám fogta,és sokszor álltam már a kirúgás szélén,csak nem volt rá bizonyíték,hogy én voltam... mivel nem is én tettem ... és most én vagyok ezzel úgy,hogy tudom,hogy megtette,de nem tudom rábizonyítani... ez már túl megy egy szimpla csínyen szerintem... ez már a jövőről is szól... mert ha kirúgnak olyanért,amit nem is csináltam,akkor az egész életem el van rontva végülis.. És elnézést a kicsit (vagyis nagyon) értelmetlen szövegért,csak már megőrülök idegességemben,hogy az én sorsommal játszik,és amíg nem bizonyítom be,hogy valójában ő a hibás,addig ez folytatódni fog...
2010. nov. 18. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, az úgy tényleg más. Ha nem megy ez a suli és előbb-utóbb úgyis kirúgnak, vagy csak szenvedés várható, szerintem jobb, ha váltasz és olyan helyre mész, ahol nincsenek ellenségeid. Egyébként nem hiszem, hogy csak azért megszabadulnának tőled, mert rágót tömtél egy zárba, nyilván van vaj a fejeden ezen kívül is.
2010. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a szüleidnek. Igaz, hogy ez nem "menő", de a jövődet elveszíteni sem.

Fogalmazz röviden, egyértelműen.

2010. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!