Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan zajlik nálatok a...

Hogyan zajlik nálatok a felkelés 2 év körüli gyerekkel?

Figyelt kérdés
Én már nagyon belefáradtam hogy reggel amikor felkel a lányom onnantól senki nem aludhat egy percet sem a házban. Fél percenként bejárkál, cibál, húz, hangosan beszél hozzánk, nyafog, nyüszög, hiába mondjuk neki hogy majd nemsokára felkelünk menjen kicsit játszani egyszerűen képtelen békén hagyni minket egy percig is...
2011. nov. 2. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ma mindkét gyerekem 2 és 4 évesek átjöttek hozzám 5:45-kor és kezdődött az anya tejcsit kérek, anya pisilni kell, anya fázom, anya kapcsolsz mesét. anya anya anya :))
2011. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éves fiam 5 körül kel (óraállítás óta 4-kor:( ), akkor áthozom magunk közé, megissza a tejet, még fekszik pár percet aztán indul a dolgára. Rögtön hozza a szemüvegemet, hogy vegyem fel, majd megy az apjához és bökdösi, hogy keljen fel. Szóval nálunk sem lehet pihizni. Pedig régebben ilyenkor még egy jó fél órát eljátszogatott egyedül, de valamiért már nem, ha ő felkel, akkor mindenkinek kezdődik a nap:)
2011. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én 2 éves lányom nem tudom meddig aludna ha nem kelteném fel. Én amúgy 8 körül kelek, és akkor elkezdek egy kicsit zajongani a konyhában, meg bakapcsolom a tv-t hogy ettől felébredjen, de nagyon nehezen akar. A vége legtöbbször az, hogy én ébresztem fel, 9 óráig várok, tovább már nem hagyom aludni. Olyan nagyon ritkán van, hogy ő ébreszt minket. Egyszer nagyon elaludtunk a férjemmel, fél 11-kor ébredtünk, nagyon meg is ijedtem mi lehet a gyerekkel, bementem a szobájába, hát csendben játszott az ágyában. Amúgy nem ilyen álomkóros gyerek ha már felkel az ágyból, csak amíg a cumi a szájában van. Utána már össze sem lehet hasonlítani, olyan eleven.
2011. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 hós, eddig 6-kor kelt, most 5-kor. :( Mi is tudnánk aludni még!
2011. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25 hónapos kisfiam 7-fél 8-kor átjön hozzánk, aztán itt visszaalszunk még és kb. 8-fél 9-kor kelünk fel.
2011. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!