Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adventi naptárat szeretnék...

Adventi naptárat szeretnék készíteni 1,5 éves kisfiamnak. Valami ötlet, hogy mit tegyek bele?

Figyelt kérdés
Édességet nem igazán eszik, illetve mostanában már enné, de csak ritkán adok neki. Úgyhogy azt max 2-3 zsebbé tennék. Annyit pici kis játékot (20 db-ot) meg sokallok. Viszont akkor mit tegyek bele? Ti mit tettetek bele, tennétek bele.

2011. nov. 2. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár helyre:

hűtőmágnes

ceruza

radír

gyurma

kisautó


Több helyre:

aszalt gyümölcs

2011. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Mi mindegyikbe aszalt gyümölcsöt szoktunk tenni (két gyereknek, görcsösen megszámlálva, hogy azonos számú mogyoró stb. legyen:o), egy-egy matricát, és egy cédulát, valakinek a nevével, akiért aznap közösen imádkozunk.
2011. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is sajat keszitesu advent naptart csinaltam a kisfiamnak. Pontosabban van egy fa advent vonatunk 24 vagonnal es ebbe rejtettem el dolgokat. Hobbi uzletbe (kulfoldon elunk otthon nem tudom mi a neve de olyan hely ahol gyongyot, varro cuccokat, festekeket es minden fele kezmuves dolgot... lehet kapni) vettem egy zacsi karacsony “gyongy” szettet. Ezekbe hatalmas szines fa figurak voltak amiket fel lehetett fuzni. Volt benne egy telapo, kiscsizma, hoember, hopehely, karacsonyfa, mezeskalacs, ajandek doboz, korcsolya, harang... alak es minden egyes vagonba tettem ebbol egyet + nallunk csoki is volt mert szereti. Igy Karacsony estere lett egy 24 gyongybol allo gyongyfuzer ami felkerult a karacsnyfara. Ez marad emlekbe.  Egyebkent azt hiszem eredetileg ezeket a “gyongyoket” kepeslap keszitesre hasznlajak mert azon areszelegen vettem ahol kepeslapkesziteshez voltak dolgok. Kb. ilyenre gondolok, megprobaltam rakeresni :

[link]


Iden meg nem tudom mit fogok kieszelni de talanvalami matricakat fogok a vagonokba tenni es veszek hozza egy kicsi matricas fuzetet es rairom, hogy 2011 Karacsony aztan a fiam beleragasztgatja. :) Na meg 1-1 kis csoki de az aszalt gyumolcs sem rossz otlet, ahogy egyik valaszado irta.

2011. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!