Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Arcüreggyulladásnak milyen...

Arcüreggyulladásnak milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem jó lesz,hál' Istenek mi még nem voltunk ilyen helyzetben. Jobbulást Nektek!

2011. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm!

Igazából nem tudom, hogy lehet-e az a kicsimnek, de ma elkezdtem aggódni, mert fájlalta az arccsontját, de ahogy visszakérdeztem azt mondta, hogy mégsem fáj. Nem tudom, az orra folyik egy kicsit, és most ez a ma esti elszólása alapján kezdtem gyanakodni. :-( nagyon remélem nem erről van szó.

2011. nov. 2. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiamnak az idén 3-szor volt!:-(

A fülét fájlalta, mert arra sugárzott ki a fájdalom a füle felé. Megállás nélkül egész nap köhögött és folyamatosan hányt.A gyerekorvos nem nagyon tudja megállapítani(az enyémet gyomorrontással kezelte) ezért már másodszor a fülészetre vittem, ott egyből röntgenre küldtek ami kimutatja.

2011. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak sem volt még szerencsére,de nekem volt többször is,páromnak most van.Nagyon fáj az arcod,a füledre is és a fogadra is kisugárzik.Nagyon rossz.Én infrázom,de hogy kisgyereknek lehet-e azt nem tudom.De,nekem ez sokat segített.Jobbulást nektek!E.
2011. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen! Talán nem arról van szó, ma nem panaszkodott, nyomásra sem fáj neki, nem köhög, "csak" az orra folyik, de az már 3 hete folyamatosan. Szívom, sprayzem, és ma vettünk egy infra lámpát. Holnap azt is bevetem.

2011. nov. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!