Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire számítsak egy neurológiai...

Mire számítsak egy neurológiai vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik egy vizsgálat? 2,5 éves gyermekemet viszem holnap. nem beszél, és az orvosunk és a bölcsisek úgy gondolják le van maradva, és vannak olyan jelek, ami autizmusra ad okot.
2011. nov. 3. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, viszont rokon kisfiú még 3 évesen sem beszélt. Logopédussal sikerült pár hét alatt. Róla kiderült, hogy egészséges.
2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Légyszi írd majd meg, hogy mit mondtak, hogyan zajlott a vzsgálat...stb. Sajnos, az én 25 hónapos kisfiam sem igazán beszél, mostmár kezdek aggódni.

Milyen jelek adnak okot autizmusra?

Ne haragudj, hogy segíteni nem tudtam, de én is nagyon aggódom. Megköszönöm, ha válaszolsz!

2011. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt a vizsgálaton? Tudtak is már mondani valamit? Remélem nincsen semmi baj! Írj, mert nagyon várom, hogy mi van Veletek!
2011. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Korai fejlesztésre kell járnunk. Igazából nem mondtak még semmit sem.

2011. nov. 14. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!