Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek külföldön dolgozik a...

Akiknek külföldön dolgozik a férjük: hogy viseli gyermeked APA távollétét?

Figyelt kérdés
Milyen idős a gyermeked és mióta van kint Apa?
2011. nov. 5. 06:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan nem külföldön dolgozik, de gyakran kell elutaznia napokra. olyankor nagyon hiányzik a kislányunknak. 7 hónapos a drágám és meg van veszve apáért teljesen. Ha 2 napig nem látja, akkor harmadik nap este már alig akar elaludni, ha hazaér apa, akár az éjszaka közepén is, akkor felkel hozzá és 2 órán keresztül lóg rajta, stb...

Nem is tudom, mi lesz szegénnyel később, ha már nagyobb lesz.

Nálatok mi a helyzet? Gondolom nem véletlenül írtad ki ezt a kérdést.

2011. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már egy hónapja elment dolgozni a férjem. Időközben egyszer hazajött. Azóta kezdett nagyon anyás lenni. Ezidáig bárkivel bárhova elment, most nem hajlandó nélkülem menni sehova. Éjszaka is felébred és kiabálja, hogy ANYA. Ilyenkor szólok, hogy itt vagyok. El is csendesedik, majd nem telik el két perc és újra keres. Tegnap előtti éjszakánk rémes volt. 5 órán keresztül sírt, kiabált nekem. Többen is mondták, hogy fél, hogy én is eltünök az életéből.


Remélem nem lesz rosszabb a helyzet, mert ez az 5 óra éjszakai ébrenlét mindkettőnket padlóra küldött.

A kisfiam 20 hónapos, már érzi az apja hiányát. Napközben elvan, gondolom éjszaka a sötét is rátesz, meg hogy nem is lát, hogy hol vagyok.

Szóval most a legnehezebb.

2011. nov. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!