Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha hasmenése van a gyereknek,...

Ha hasmenése van a gyereknek, akkor most lehet adni Smectát vagy sem?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom, hogy Smecta, Smecta, ennek ellenére azzal is sokat találkozom, hogy hagyni kell kiürülni a vírust. Most akkor melyik?
2011. nov. 6. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy lehet adni,hiszen a smecta nem székletfogó,hanem fertőtleníti a bélrendszert.Persze amellett van székletfogó hatása is,de nem ez rá a jellemző.Még én is meg szoktam inni belőle egy-két tasakkal,ha nagyon morognak a beleim-rendbe is vágja :)
2011. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a smecta nem hasfogó hanem bél fertőtlenítő,nyelőcső és gyomor és bélnyálkahártyára van jó hatással.fajdalomcsökkentő,gyulladáscsökkentő.heeny és idült hasmenésre kiválóan alkalmas.nekem amikor hasmenése volt a kisfiamnak a védőnő és a doki is azt mondta ennek mindig kell lennie otthon mint a lázcsillapítónak,nyugodtam adhatod neki csak segíted a gyógyulásosát.
2011. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!