Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-4 éves gyereknek milyen...

2-4 éves gyereknek milyen köptetőt, ill. köhögéscsillapítót adsz?

Figyelt kérdés
Tavaly Stodal-t és Prospan-t kaptak, de lehet h kipróbálnék valami mást, h ne szokjon hozzá a szervezetük.
2011. nov. 2. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én két évesem köptetőt Ambroxol-t, köhögéscsillapítót pedig Sinecod-ot szedett!
2011. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Stodal nagyon jó és nem fog hozzászokni a szervezete. Amúgy köptetőnek általában a gyerekorvosunk Terpinit szokott írni, ezt a gyógyszertárban keverik, nagyon jó és csak 200 ft-ba kerül.

De ha köhög, akkor inkább orvos mondja meg mit kell neki szedni és ne te kúrálgasd. jobbulást !!védőnő

2011. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig Fluimucilt mondott a doki, egész kicsi kora óta. Nem homeós, de beválik.
2011. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért érdekel, mert a mi dokink nem igazán mondja, h mit adhatnék nekik. Ma is csak annyit mondott, h a lányomnak adjak valamilyen köptetőt. Amikor megkérdeztem, mégis milyet. A válasz: bármit ami van otthon.

Semmi nem volt itthon, február óta nem volt rá szükség, szerencsére.

Stodalt, hozott a férjem, végül. A gyógyszertárban, normálisabb válaszokat kapott.

2011. nov. 2. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
én már legalább 2 éve adom a prospant még használ neki, azért ezt mert ezt hajlandó bevenni mert ízlik neki 5 éves.
2011. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!