Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves fiatok hogy játszik...

2.5 éves fiatok hogy játszik a duplóval és más építőjátékkal? (pl: fakocka) Miket épít belőle?

Figyelt kérdés

Az én fiam utál építőjátékozni. Ha segítek neki, egy rövid ideig ott van és játszunk. Egyáltalán milyen szinten kell már nekik tudni építeni? Adnátok tanácsot, ötleteket, hogy rávegyem az építésre? Ti hogy játsszátok az ilyen játékokat a fiatokkal?

Köszi minden tanácsot.


2011. nov. 7. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiam imádja. Minden nap játszik vele. A kedvence a torony építés, de szoktunk mindenfélét. Kockacsúszdát, alagutat,állomást, fákat vonatnak, dobozt amibe ki és be pakolunk. Általában odaülők játszani. Magától csak tornyot tudd:-)

Minden gyerek más, lehet a fiad inkább rajzolni szeret vagy énekelni(nálunk ezek nem menők).Ha nem akar ne erőltesd:-)

2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, először tornyot épített, de most már egész komplex építményeket csinál,sok tornyocskát és mindegyikre tesz egy állatot, így épít pl állatkertet, csinál "kukkolót" amiben van ablak és azon kukucskál, de egyiknek sincs pl teteje vagy rendes falai.

Én amikor megvettem a duplót, minden nap leültem vele építeni, építettem házat aztán együtt szétszedtük, 1-2 hónap volt mire ő is elkezdett építeni belőle, akkor kb másfél éves volt.

2011. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekfüggő, hogy ki mivel szeret játszani. Lehet a te fiadat más köti le inkább. Az én fiam már 1,5 évesen imádott tornyokat építeni. Most 4 éves, de már nagyoknak való legója van sok és órákig képes építeni hihetetlen dolgokat, ő mindenféle építőjátékot szeret és csodákat épít, pedig csak nagyon ritkán ülök le vele építgetni.
2011. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magától tornyot épít, amit lézerkardnak hív.

Amúgy lány, de van egy SW őrült 11,5 éves bátyja:-))))

2011. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Remélem az én fiam is hamarosan rákap az ízére.
2011. nov. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!