Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Simba Unico kocka tényleg...

Simba Unico kocka tényleg összerakható a Lego duploval? Mennyire masszívak ezek a kockák? A duplot nagyon szereti a fiam, az unicot is olyan könynű összerakni? Van olyan jó, mint a duplo? Kinek van mindkettő? Csak az ára a különbség?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet akartam venni, de sehol se kaptam.

Elvileg ugyanolyan, összeépíthető és jó.

2011. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.még várok olyanokét,akiknek van.

amúgy a teszveszen árulnak most ilyeneket.ott láttam,azért kérdeztem

2011. febr. 3. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen kompatibilis a duplóval. Én nem látok a kettő között különbséget. Csak kizárólag árban. Én 100 forintos boltba vettem az Unicot. 100 db-os alapkészlet 3000 ft volt
2011. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
elvileg a legó monopól... olyan pontosággal kell megcsinálni, hogy szinte azt fizetjük meg... az lenne a lényege, h ne lehessen más játékkal összerakni...
2011. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő van, ha engem kérdezel valóban csak árban van különbség. Abszolút kompatibilis!

Internetes áruházban találhatsz olcsón...

2011. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyszer volt a kezemben Unico készlet, én láttam különbséget a duplo és közötte, de nem vészes. "Aprólegóból" vannak nagyon rossz minőségű klónok, a Duplo-méretűek általában jó minőségűek.


Ja, és igen, összeépíthetők.

2012. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!