Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2,5 évese is nagyon...

Más 2,5 évese is nagyon nyálzik? Az enyém még mindig, azt hittük a fogaitol, de egyre inkább attol tartok hogy valami más is van ott. Ez mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány foga van? Én úgy tudom, az utolsó 4 fog ekkor indul el.
2011. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen még 1-2 foga hátra van,de sokkal jobban nyálzik minzt mondjuk az egy évesem bármikor is nyálzott,pedig már neki is 8 foga van,vagy sokkal jobban mint valaha láttam bármilyen más ekkora gyereket. Az jutott eszembe,hogy van egy feltételezés,hogy rövid neki a nyelvfék,nem lehet hogy attól,mert ha le akarom nyelni a nyálam, a nyelvet fel kell szoritan a szájpadlás és a fogak mögé,ehez nem lehet köze ?
2011. nov. 7. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-probléma. Vérvételből rögtön kiderül. Alacsonyság? Étvágytalanság? Néha tátott száj?
2011. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magas a korához képest,és nem szokta tátva hagyni a száját. De vannak időszakok amikor elég étvágytalan!
2011. nov. 7. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimális pajzsmirigy alul vagy túlműködés is lehet....teljesen egyenes, nagy haj jellemzi még kisebb korban. Az ismerősöm fia kiskorában nyálzott, de nagyon, a haja is sokkal nagyobb volt az átlagnál, 5 hósan már bőven vágta a fodrász. Most 3,5 éves, kezdett alacsony lenni, étvágytalan, alig eszik, ugyhogy vérvètelből ez derült ki, gyógyszerrel beállitják neki, szépen ki fogja nőni. A vérvétel tényleg sok mindenre jó, ha kiugróan furcsa,amit észreveszel. Amugy,amig nem jön ki mind a husz foga, én simán erre fognám. Ha mind kijön és a tünet mrgmarad, na akkor doki.
2011. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel csak a fogairól van szó.Bár elviheted egy fül orr gégészhez is,mert az én fiamnak amikor megvan fázva ő is két és fél éves,ömlik a nyál a szájából,és volt hogy észre sem vettük,hogy náthás mert az orra nem fojt és más tünete sem volt,csak a nyála ömlött,elvittem orvoshoz és kiderült hogy arcüreggyulladása volt.jobb megvizsgáltatni és akkor mindenki megnyugodhat.
2011. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sűrű,elég hosszu haja van,de enyhén göndörödik. Hat honapos korában már vágtuk neki,de ez nálunk családi,mind a 4 tesója ilyen hajas baba.Ha pajzsmirigy gond van az kimutatható lett volna már egy honapos korában is?Mert akkortájt 3x is vettek tőle vért,és vizsgálták mindenfélére,mert a gyerekorvos szerint keveset hizott. A korházban nem találtak semmit,és megállapitották hogy a gyerekorvos paranoiás.Rá egy hétre ahogy én is megnyugodtam el is kezdett szépen hizni.
2011. nov. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!