Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan neveljem a gyerekem?

Hogyan neveljem a gyerekem?

Figyelt kérdés
A kislányom most kezd belépni a hiszti korszakába, és nem tudom hogy neveljem. Mert van amelyik ismerôsöm azt mondja ha hisztizik ne figyeljek rá, van aki azt mondja, mindig tartsak magamnál cukorkát és akkor adjak neki van aki azt mondja (bár ezt csak akkor alkalmazom, ha a legtöbben ezt javasoljàk)hogy ha már nagyon nyafog fenekeljem el :/ teljesen tanácstalan vagyok.
2011. nov. 9. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki ajánlotta a cukorkás módszert, de hogy nincs gyereke, az tuti.
2011. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak van igaza,aki azt mondja,hogy ne figyelj rá. A legfontosabb,hogy legyél következetes. Amit egyszer megtiltasz,azt máskor se engedd meg neki. Cukrot semmiképpen ne adj neki. z sem megoldás,ha elfenekeled. Legfeljebb az fordulhat elő,ha többszöri szólás is hatástalan,kap egy kicsit a fenekére. De ez nem lehet rendszeres.
2011. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Öntsd le egy pohár vizzel...ki fog esni a szerepéből:))) Cukorkát?:))) Ez valami vicc? Még meg is jutalmazod érte?:))) Vagy azt akarják az ismerőseid, hogy 2 év múlva ne legyenek fogai?:)

Én ráhagytam a gyerekre...áruházba eldobta magát, én átléptem rajta... sokan nézték a jelenetet:))) A vizespohár is bevállt:))) 3 x próbált meg hisztizni....

2011. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nagy ismerete és fegyelmet kíván tőled,nálunk összetett dolog volt a hiszti kezelése,először is meg kell értened,hogy nem azért hisztizik mert veled akar kiszúrni,ez a fejlődés része és szükséges.én több módszer kombináltam,tudtam mi az amire ugrik ha pl meglátja,pl imád hintázni,ha nem volt időnk hintázni nem mentünk olyan helyre,vagy ha szereti a csokit nem mentem be vele olyan sorba a boltba ahol csoki volt,ezek csak példák de remélem érted mire gondoltam.az is bevált ha amikor elkezdett hisztizni már a legelején gyorsan kizökkentettem valamivel,pl oda nézz ott egy repülő nézd fel gyorsan,vagy valami amit tudod hogy szeret.a hirtelen odafigyelés őt is kizökkenti,és el is felejti miért hisztizett,az oda nem figyelés is hasznos,ha már belelovalt magát,akkor próbálok magyarázni,nézd ezt ezért meg azért nem lehet.de helyette van ez meg az,ezt el mondom párszor,ha nem segít egyszerűen elfordulok,nincs közönség nincs kinek produkálni.ha itthon vagyok el is megyek onnan,hidd el fél perc múlva már semmi baja.én ezeket kombináltam és ebben időszakban mindig felkészültem ilyen helyzetekre hogy ne érjen váratlanul.sose légy ideges,és ne haragudj rá.ha abbahagyta a hisztit mindig öleled magadhoz hogy milyen okos,hogy befejezte.
2011. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!