Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akarja, hogy én is úgy...

Miért akarja, hogy én is úgy neveljem a gyerekem ahogy ő?

Figyelt kérdés

tesómnak van 2 gyereke tényleg jó anya le a kalappal!

de idegesítő!

Mind 2 gyerekénél annyi teje volt hogy 3 jó lakott volna vele, a picit még mindig szoptatja (3éve).

Én császárral szültem a fiam, sajnos nem tudtam szoptatni későn indult be a tejem 2 hétre rá tudtam beindítani, akkor már nem fogadta el a cicit és a tejet is kibuktam a tápszert kérte, hát azt adtam én ebből nem csináltam ügyet, erre meg ő állandóan megakarta szoptatni erre eléggé kibuktam volt hogy már a szájába akarta tenni a mellét, anyukánk szólt rá.

Most 5 hós a babám és mindig avval jön hogy ő már ilyenkor párizsit, meg bolti tejet adott a babának, meg én miért pürésítem az ételt elég összetörni, miért nem adok neki süti meg tejszínhabot ő adott csokit is 4 hósan.

Kaptunk tőle húsvétra egy bébikompot akkor volt a fiam 4 hós miért nem használjuk már rég lehetne, hogyan mikor még nem is tud ülni a fiam kiakaszt nagyon!

én reagálom túl?

tényleg jó anya de ne az én gyerekemet akarja nevelni semmit nem csinálok úgy ahogy ő és ez zavar, azért mert az első babám attól még csinálhatom jól nem?

én úgy veszem észre hogy elégedett boldog baba...

Ti ezt hogy kezelnétek?

ja nem vagyok rosszba vele és azt ne tanácsoljátok hogy küldjem el a p...ba megbántani sem akarom, csak zavaró ez az anyáskodás

bocs hogy hosszú lett


2009. jún. 15. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a tesód,mivel ő az időssebb, úgy gondolja,ő jobban tudja:((Én bizony elküldeném a p...ba:))Monnd meg neki, hogy ez nem az ő gyereke, majd te tudod, mit ,mikor,hogyan csináltok,te sem szólsz az ő életébe, legyenszíves őse tegye. Ha tanácsra van szükséged, majd szólni fosz. És tényleg, apró dolgokban kérd ki a tanácsát, és akkor érezni fogja, hogy számítasz rá,de talán nem lesz ennyire Sokk:)
2009. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg diplomatikusan de határozottan elmondani neki h te másképp gondolod jónak ezt vagy azt. De mindenképp beszélj vele erről mert akkor csak egyre másra fog adódni újabb és újabb kellemetlen szituáció.
2009. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 évest szoptatni már túlzás.Én is adtam a gyerekeimnek három hónapos koruktól pótlást,gyümölcsöt,főzeléket pürésítve,később darabosabban,tejet harmadosan,később felesen.De 5 hósan

parízert semmiképpen nem adtam volna nekik,sőt mi sem esszük,mert mindenféle van benne.Csokit pedig szintén csak később kaptak,akkor is ritkán.

A bébikompot pedig csak akkor használd majd,ha már biztosan áll.Nem tenne jót sem a gerincének,sem a lábacskáinak.íszerintem hallgasd meg,és tégy úgy mindent,ahogy Te jónak látod.

2009. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

jó anya???? aki 5 hósan bolti tejet ad a babának? aki 5 hósan bébikompba tenné a gyerekét??? 5 hósan párizsit ad neki??? ki itt a jó anya, ne haragudj??? én hamar etettem a fiam, de 5 hósan tartott a zöldség, gyümölcsök bevezetésénél.


na mindegy...próbálj meg leülni vele, és mondd, hogy te ezt és ezt másképp látod, és legyen szíves türtőztetni magát a te gyerekeddel kapcsolatban. vagy kérd meg anyukádat, hogy beszéljen vele. ha egyik sem megoldás, és nem változtat, tényleg el kell küldened a picsbe :S

2009. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha szoptatja még 3 évesen is, akkor miért adott neki 5 hónaposan bolti tejet???? Ez épp ésszel felfoghatatlan szerintem. A kompba akkor kell beletenni ha állni meg ülni tud. Párizsit meg az 1 évesemnek se adok!
2009. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jó anya igen, mert megad indent a gyerekinek nem hanyagolja el és még sorolhatnám, a jó anyaság nem abban tükröződik vissza, hogy ki hogy táplálja a gyerekét, ő úgy csinálja ahogy akarja csak nekem rossz egy kicsit, hogy azt hiszi én nem tudom felnevelni a gyerekemet vagy hogy anyáskodni akar, köszönöm a válaszokat, legközelebb tuti szólok neki kicsit drasztikusabban, mert eddig szép szóval nem megy

köszi még egyszer

2009. jún. 15. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon okosat tanácsol, amit te nem úgy gondolsz, válaszold neki: Igenis, anyuci!!! És mosolyogj rá. Hátha megérti és visszamosolyog :-D
2009. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!