Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy is van ez a szabadság?...

Hogy is van ez a szabadság? Már 3 éve itthon vagyok, kisfiam 2,5 éves szeretnék visszamenni dolgozni. Szólnom kell a munkahelyemen hogy vissza szeretnék menni?

Figyelt kérdés
És akkor ők kiadják a 3 évi szabimat először és utána megyek vissza igaz? Kb. hány nap a 3éves szabi? 60??
2011. nov. 10. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, kell írni egy kérvényt, hogy vissza akarsz menni

A személyügy kiszámolja a szabidat és mielőtt ténylegesen munkába állsz, letöltöd

Nem tudom hány éves vagy, mennyi volt az alapszabid,mennyi maradt bent, amikor eljöttél mikor elk jöttél, de a tgyás és a gyeed első évére jár szabi (nagyjából) 1,5 év, plusz a gyerek után 2 nap, ha te kéred.

2011. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

20 nap az alapszabim. 28 éves vagyok!

2008. decemberben jöttem el mikor terhes lettem, de az az évit ki is vettem ugyhogy 2009-től van szabim.

2011. nov. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!