Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » BILIBO? Másfél évesem tudna...

BILIBO? Másfél évesem tudna már vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Ezt szeretnél neki karácsonyra,csak ezt nem tudom,hogy másfél évesen tud e vele mit kezdeni.Akiknek van,mikor kezdett vele játszani a gyerkőc?

2011. nov. 12. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Két éves szülinapjára kapta, tetszett nagyon neki, de egyedül még nemigen tud vele játszani. Vagy beleül és én billegtetem, forgatom, vagy a hátára veszi, mint a csiga (de ezt is sgíteni kell), stb. Kicsit nagy még neki, nem elég erős, hogy visszabillentse magát. 3 és 4 éves unokatesói viszont nagyon jól elvoltak vele.
2011. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak kb. 1 éves korától megvan, azóta kb játéktároló. Most lesz két éves... Néha előveszi, akkor játszik vele, de még nagyon nem arra használja, amire való (egyensúlyfejlesztés). Egyébként mi is szoktuk benne forgatni, meg ő is beleül, meg jó dolog, de lehet, hogy inkább a nagyobbaknak.

Viszont a bölcsiben is van bilibojuk, de kisebb (nem ilyen 3 csúcsos a teje, hanem csak 2, szóval egy ovális a teteje is, és a két csúcson van kapaszkodó) Ez jobban való szerintem ilyen kicsinek, abba bele is ült egyből az első nap, tudta, mire kell használni :o))

2011. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aham...szóval többféle van??????


Nagyon aranyosak vagytok,hogy írtatok!!!

Kedves 2.válaszoló...be tudnád esetleg linkelni mindkét félét?És hogy melyik lenne jó nekünk?

2011. nov. 12. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nekünk ilyen van, szerintem te is erre gondoltál, hiszen ez a Bilibo: [link]


Ami a bölcsiben van, olyat még nem láttam sehol, nem is biztos, hogy annak is bilibo a neve, lehet, hogy csak valami régi fejlesztő játék.

2011. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen én erre gondoltam....kár,hogy a másikat nem tudjuk mi lehet :(

nade sebaj,megveszem és ha most nem,jó lesz később:)

2011. nov. 12. 14:42
 6/9 A kérdező kommentje:

jajjjj, csak hezitálok :)))

valakinek esetleg van még tapasztalata???

2011. nov. 15. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2. szülinapjára kapta a lányom. Nagyon rá voltam izgulva a témára, de nem csinált vele semmit. Most 4 éves néha beleül pörögni, ha kedve tartja, a kicsi (1 éves) meg műanyagokat szeret benne zörgetni, de inkább csak a helyet foglalja. Viszont, ha átjön a 11 éves uncsitesó akkor ezzel játszik :) Néha én is szoktam pörögni benne (tök jó), de nekem nem kényelmes, mert pont akkora, mint a fenekem :D
2011. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!