Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet, hog egy csepp Vigantol...

Lehet, hog egy csepp Vigantol helyett 11-et adtam. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Már 3 hete nem alszunk betegség miatt:(Ma reggel vettem észre, hogy a Fenistil csepp dobozában a Vigantol volt.Lehet, hogy este felcseréltem a kettőt.Fogalmam sincs.

Most tartsak pár nap szünetet a Vigantollal?Vagy mi legyen?



2011. nov. 12. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató?
2011. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van!DE!!!Nálunk az ingerlékenység, székrekedés stb. most alap a betegeskedés miatt.

Nem lesz gond ha egy hétig nem adom?Akkor sem ha nem abból kapott többet?

2011. nov. 12. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Orvos
2011. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet!Inkább egy orvos mondja meg mi legyen,mint mi itt anyukák,és Te is jobban megnyugszol,egyébként szerintem semmi baja nem lesz,ha ez csak egyszer fordul elő...ez egy zsíroldékony vitamin,egy pár napig(2 hét)én nem adnék és kész.
2011. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt fogja mondani a doki, mert megtörtént ugyanez ismerőssel, hogy 11 napig ne adj neki.

ha megkapta a 11 csepp Vigantolt, akkor 11 napig elegendő.

Ha meg nem kapta meg és kihagsz pár napot, attól nem lesz baja.

Úgyhogy 11 nap szünet és kész.

2011. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz!! Az én fiam lelopta a vigantolt a szekrényről és a felét pohárba csöpögtette és megitta, amíg én a kicsit szoptattam. Rohantam vele az ügyeletre, azt mondták fél óra alatt felszívódik szóval csinálni nem tudnak semmit. Ne adjak neki egy hónapig vigantol. Nagyjából néztük az üveget hány cseppett cseppenthetett magának 30-40 körülire tippeltünk. Így nem kapott egy hónapig. Fokozatosan kellett vele zsíros ételeket etetni, mert ugye a vigantol zsírban oldódó vitamin.
2011. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
toxikológiai tudakozó: 0680 201199
2011. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem méreg és nem gyógyszer hanem vitamin! ráadásul 11 csepp, minek toxicológia?? :)
2011. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
D VITAMIN, öcsém, toxikológiát akkor hívjad, ha szappant evett, bár akkor is ki fognak röhögni...
2011. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor nem kap 11 napig.

2011. nov. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!