Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segíthetek? Vigantol helyett...

Segíthetek? Vigantol helyett D3 Fresenius tablettás D vitamin a megoldás.

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nagyon sokan tanácstalanok vagytok, mit adjatok a babáitoknak Vigantol helyett. Nálunk ezt a tablettás D vitamint írja fel az orvos eleve, soha nem adtam Vigantolt a kisfiamnak. Állítólag ez jobban felszívódik a szervezetben. (Napi fél tablettát kell porítva - én két kiskanál között töröm össze - tápszerhez, tejhez vagy anyatejhez adva a babával megitatni.)

Tudom, hogy most nagyon aggódtok, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz picinyeiteknek semmi baja.

Mindenesetre amíg ki nem derül, mi a teendő a Vigantollal, írassátok fel ezt a dokival, így biztosítani tudjátok babáitoknak a D vitamin pótlást.


2010. okt. 7. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért? Mi a baj a vigantollal?
2010. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2010. okt. 7. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy ma is felhoztad.
2010. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az a baj a Vigantollal, hogy kivonták a forgalomból!

Azt írja az Ogyi, hogy nem forgalmazták nálunk a kivont tételeket!De akkor, hogy találtam ideheza még használatban lévő109793 gyártási számút???

[link]

itt tájékozódhattok!

2010. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!