Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cebion+bérescsepp? Hogyan?...

Cebion+bérescsepp? Hogyan? Mennyit? érdemes? 20hónapos a kisfiam vagy téli időszakra mit ajánlatok immunerősitőnek!? Sok gyümölcsöt eszik

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 08:46
 1/2 anonim válasza:
Sztem kérdezd meg a gyerekorvost, vagy esetleg a védőnőt. Én is adom ezeket a gyerekeknek, de ők már nagyobbak. A béres cs.-et 10 kg után lehet adni. Én az ovibamenetel előtt kezdtem adni nekik, 5-5 cseppet mindkettőből, reggel, este. Amikor pici volt a kislányom Vitacolant adtam, azt biztos lehet adni csecsemőkortól.
2011. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már el kellett volna kezdened, mert pont az influenzás időszakra nem lesz még védett az immunrendszere. 6-8 hét, mire hatni kezd. Én is adom a fiamnak már nyár közepe óta, hogy októberre "védett" legyen (akkor kezdtük a bölcsit) Én napi egyszer este adok neki 10 csepp Bérest és 10 csepp cebiont. Nem azt mondom, hogy nem fázik meg vagy lesz náthás, mert ő is elkapta a "bölcsikórt", de sokkal hamarabb kilábal belőle, és még csak hőemelkedése sem volt, míg a kis társai sorban dőlnek ki hetekre. Én magam is szedem a Bérest már gyerekkorom óta kisebb megszakításokkal, nem voltam még csak influenzás sem azóta. És a Béres természetes szer szemben a vitaminkészítményekkel, én ezt is figyelembe veszem.
2011. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!