Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtatok már Bonolact...

Használtatok már Bonolact Pro+kid készítményt? Igaz, hogy immunerősítőnek is jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen mi már többször használtunk!Nagyon jó!Beállitja a székletet normálisra...Immunerősitőnek is jó mi most éppen azért szedjük.
2010. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. okt. 29. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Normaflore helyett adták, mert ez kimondottan gyerekeknek van, probiotikus valami.


Nekünk immunerősítésnek az Immunotrifina szirupot ajánlották, most fogom megvenni neki. De itt egy korábbi kétrdés, ami erre a készítményre vonatkozott, engem ez győzött meg (az orvoson kívül), hogy megvegyem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is utána nézek. :)
2010. nov. 2. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok - azt persze elfelejtettem leírni tegnap, hogy mi most Béres csepp plusz Cebion csepp kombinációt "eszünk". Igazából nekem ez is jónak tűnik, erre is azt mondják, hogy immunerősítő. 2 évesemnek reggel és este is 5 csepp Béres hozzá 20 csepp Cebion. Egész szeptembert végigbetegeskedte, októberben csak 4 napot, szóval ez is jónak tűnik, egy próbát megérhet. Sok helyről hallottam azóta erről a kombinációról, hogy javsolják és használ.
2010. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi is használjuk a béres cseppet c vitaminnal, úgy tűnik nekünk is beválik.Eddig csak egy kisebb megfázás volt csak remélem így is marad. :)Mi most ezt a Bonolact pro+kidet is használjuk, 20 napos kúrát.

Köszönöm az ötletet!

2010. nov. 2. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!