Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen Thomasos játékot...

Milyen Thomasos játékot vegyünk 2 és fél éves kisfiunak, kb 3-4ezer forint maximumig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még nincs semmilyen vonatos játéka, akkor ikeás fa sínkészletet. Ehhez van vonat is, illetve bármikor tudjátok bővíteni. Azért az ikeásat javaslom kezdésnek, mert ennél keményfából készülnek a sínek, így tartósabbak, mint a fenyőből készült tescos, s a sínt kapcsoló műanyag kapocs is tartósabb mint a fából készült. Természetesen kompatibilis bármilyen más fa sínrendszerrel. Ja, és néhány tescos szett hídja instabil, könnyen borul. Én indulásnak ezt a kettőt venném meg, nagyjából árban ott is vagytok.

[link]

[link]

Ha már van sínrendszer, akkor ahhoz kiegészítőket (pl. tescoból vonatmosó - ez 1500 körül van most akciósan, vagy felnyitható hidat, vasútállomást stb.).

Szerintem egy Thomast imádó kisfiú Thomas nélkül is örül a vonatos játéknak.

Ha a fentiek pedig már mind megvannak, akkor nyugodtan bővítheted tényleg Thomasos játékkal. Pl. vonattal: [link]

Ennél a webáruháznál nézz szét, rengeteg Thomasos vonatuk, kiegészítőjük, épületük van.

2011. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van Thomas játszoszőnyeg ez egy első társas játéknak megfelel.Én 2,5 évesemnek is rendeltem a Tulli.hu meg tudod nézni és az értékelések is jók azért rendeltem én is.1500ft ha jól emlékszem.
2011. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok még annyit,hogy még Thomasos nyomdát is rendeltem az pont ma jött meg.3db van bent Thomas,a busz,és talán diesel.Ez 1600ft volt.
2011. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!