Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szárítjátok még szabad levegőn...

Szárítjátok még szabad levegőn a ruhákat?

Figyelt kérdés
Olyan fura szaguk van már, ha szabad levegőn szárítom. Viszont ha a lakásban szárítom, két gyerekre annyit mosok, hogy tiszta párás a lakás, és sajnos penészes is. Ti hogy oldjátok meg?
2011. nov. 14. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor sok a ruha es sut a nap akkor en is kirakom. a legjobb ha fuj a szel mert akkor ejszaka talan meg is szarad bent. nekem nem volt furi szaguk. persze ha erzem hogy valahol tuzelnek akkor nem viszem ki. nalunk is para van meg penesz is... sajnos. probalkozz a paratlanitokkal. allitolag jok. nekunk meg nincs
2011. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már nem teregetek kint.

Viszont így csak egy nap egy adag mosás megy le. Ha kettő mosás van kiterítve, itt is párás lesz a lakás. Ha csak egy mosás, akkor nem lesz párás.

Penész ellen nem jó a páraelszívó?

2011. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan szmog van az utcán, hogy nem tudom én sem kitenni a ruhákat. Bent teregetek, de gyakran szellőztetek, az kihúzza a párát.
2011. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam tenni. Ha másra nem is jó, de jól lehűlnek, így amikor behozom a melegre, akkor gyorsabban párolognak, így könnyebben száradnak. Meg jobb az illata.
2011. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nappal kiteregetek,éjjelre kinnt hagyom a fedett teraszon,másnap délután behúzom a szárítót a lakásba.Sokkal hamarabb száradnak és jó az illatuk,nem forgalmas helyen lakunk..Mínusz pár fokig teregetek ki a teraszra,utána marad a lakás.A fehéreknek kifejezetten jót tesz,ha egy kicsit kifagynak.

Zs.

2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!