Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vásárolnál egyforma ruhákat?

Vásárolnál egyforma ruhákat?

Figyelt kérdés
Ha találnátok olyan üzletet ahol anya-lánya,apa-kisfia egyforma ruhákat árulnak nem túl drágán,ti vennétek ilyen ruhákat?Vagy ha a net-en találnátok vennétek egyforma ruhákat gyermeketekkel?
2011. okt. 21. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves a nagylányom és nagyon boldog volt amikor találtam neki egy ugyan olyan pulcsit, mint amilyen az enyém. Ebből kiindulva én lehet, hogy vennék. Persze nem öltöznénk állandóan úgy, de néha olyan jó érzés egyformában lenni :)
2011. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, esetleg hasonlót a két gyereknek, de felnőtt-gyerek párosítás nekem nem jön be. Ez mondjuk téged ne tántorítson el, ha neked ez tetszik.
2011. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretem az ilyen "öltözzünk össze" dolgokat.
2011. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy vennék, nekem sem tetszik a felnőtt-gyerek összeöltözés. Sőt, ha ikergyerekeim lennének sem vennék ugyanolyan ruhát nekik, főleg míg kicsik, aztán ha nagyobbak lennének csak akkor, ha ők szeretnék.
2011. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer vicces lehet találni a boltban egy olyan ruhát gyerekméretben, ami mondjuk nekem is van, de hogy direkte ilyen profilú üzletbe bemenjek és vásároljak, azt kizártnak tartom.
2011. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
max egyforma póló
2011. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt hittem több embernek tetszene,mint amennyinek nem:-(

Én is csak néha gondoltam az összeöltözést.Nekem mondjuk nagyon tetszik,de ízlések és pofonok.........

De azért köszi a válaszokat :-)

2011. okt. 21. 13:46
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja,hát egyforma póló,nyári ruha, pulcsi,ing maximum :-)
2011. okt. 21. 13:47
 9/20 anonim ***** válasza:
amúgy van ilyen bolt, magyar gyártmányú ruhákat árulnak, asszem bogyó és babócás cuccokat is ők árulják
2011. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Off. Engem erdekelne: hol lehet ilyet kapni? Tetszik az otlet, hogy neha osszeoltozzunk...bar tenyleg vannak akik cikinek tartjak. Mi a parommal is sokszor ugyanolyan szinu inget, polot viselunk.
2011. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!