Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » ELOCOM nevű kenőcs használt...

ELOCOM nevű kenőcs használt v@alakinél fitymaszűlületre kisfiánál?

Figyelt kérdés
3és fél éves kisfiúról van szó. ki használt ilyet és milyen eredménnyel? 21 hónapig kell kenni és utána visszamenni a dokihoz és meglátjuk mi lesz... :(
2011. nov. 14. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ekcémára katam Elocom kenőcsöt...
2011. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
"Sajnos" tapasztalatom nincs, de az elocom egy szteroid, és gyulladáscsökkentő hatása van, nemtudom sokszor szokták ezt használni figymaszűkület kezelésére?
2011. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

széles spektrumu szer ez , azért kérdezem mert nem tudom!fogalmam sincs hogy sűrűn adják-e ezt a kenőcsöt....

a dokink neves gyereksebész, én bízom benne. csak érdeklődöm. várok még tapasztalatokat!

2011. nov. 14. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 4,5 évesem van,fittymaszűkülettel..de még ezt a kenőcsös megoldást nem hallottam..pedig voltam vele urológusnál!!nekünk a háziorvos írta fel amikor kicsit be volt gyulladva a fütyije!
2011. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez most azért lepett meg, mert az én durván atópiás fiam kap Elocomot, de csak alkalmanként lehet használni, kizárólag hígítva és szigorúan tilos sebekre, szem, száj, végbélnyílás és nemi szerv környékére kenni. Szóval pont fitymaszűkületre ezt adni nekem érthetetlen!
2011. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végül megoldódott?


Nekem 2 és fél éves a kisfiam, Dirlosalic kenőcsöt írt fel a gyerekorvos, 6 hétig kell használni. Alig két hete használjuk, de már kezd javulni, és lejjebb tudom húzni a bőrt.


Elcom krémet én felnőttként kaptam az ekcémás kézfejemre. De lehet, hogy van gyengébb-erősebb változata is.

2013. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!