Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Súlyos alvászavarral küzdő...

Súlyos alvászavarral küzdő gyermeknél aki nappal is nagyon nyugtalan mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Majdnem minden éjjel alvajár,pavorozik.

Elaludni képtelen,panaszkodik,hogy ő pedig nagyon akar aludni de nem tud.

Nappal nagyon nyugtalan.

Rendezett körülmények vannak a családban,kisbaba kora óta tart az alvásprobléma,a nyugtalanság,mozgékonyság az evés nem érdekli.


2011. nov. 15. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakemberhez vitted már?
2011. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyermekpszichiátriára küldtek bennünket,lassan egy éve voltunk,azt mondta majd kinövi,nem tudott segíteni.

Adott névjegykártyát ha nem javulna ahelyzet egy éven belül.

2011. nov. 15. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kicsi gyerekek, akik alvajárnak és kinövik. Az, h tavaly elküldtek vszínűleg nem azért volt, mert nem tudtak segíteni, hanem mert nem látták még jónak. Vszínűleg viszonyítási alapnak vették az egy évet. Sztem vidd vissza nyugodtan. Adj még egy esélyt az orvosoknak.


Van egy barátnőm, aki sose nőtte ki, de rendes felnőtt lett belőle. Sztem ő megtanult együttélni a dologgal. Szobatársakkal mindig nevetve meséltük neki mit csinált előző éjszaka.

2011. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ó jaj,sose nőtte ki???


Attól tartok nálunk is súlyos a baj,mert szinte minden éjjel jelentkezik,már nagyon fáradt vagyok az állandó készenléttől.

2011. nov. 15. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nőtte ki, de egyáltalán nem terhelte meg. Ő is velünk nevetett a dolgain. Mondjuk, akkorra már csk beszélt álmában meg kinyitotta a szemét. Gyerekként járkált is, de kamasz korában letisztult.

Mindenképpen vidd el dokihoz. Biztos sokat fog segíteni a terápia.

2011. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottan alvászavarral foglalkozó klinikák, egyszer itt írt is valaki róla, szerintem oda kellene elvinnetek, mivel a gyerekpszichológus rendben találta.
2011. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!