Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a 2éves körüli gyereke nem hajlandó aludni nappal ebéd után?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igaz már nagyobb a fiam, de nem egész két éves korától nem aludt délután, hiába feküdtem mellé, énekeltem, cirógattam nem és nem aludt, 3 évesen bekerült az oviba és bizony egyszer sem aludt három év alatt, óvónénik mondták is mindig, hogy legalább csendben fekszik:))dokinénik azt mondta, minden gyereknek más az alvás igénye, így belenyugodtam. Nagyon zavart viszont, hogy még így, hogy nem aludt délután akkor is csak este 10-11 körül aludt el, hiába volt rendszer, fürdés, mese stb..most már 10 éves, iskolás és este fél nyolckor már alszik:)
2011. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor lehet mi is így járunk.Csak a bölcsiben már most ki vannak akadva h nem akar aludni és már azt emlegetik h majd az oviban mi lesz? Ő mondjuk ha nem alszik akkor már 7- fél 8körül alszik este! Tesóm is olyan volt anno mint a fiad csak ő 1éves kora óta nem aludt du sosem!Oviban nem volt napközis! De most pótolja már felnőtt de mai napig alszik du :)
2011. nov. 10. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 20 hónapos kora óta nem hajlandó délután aludni (most 2 éves múlt), a bölcsiben csendben fekszik, de nem alszik ott sem.


Este fél 8-tól reggel fél 7-ig alszik, ez neki elég, nem nyűgös, nem fáradt nap közben. Én belenyugodtam, hogy ennyi az alvásigénye.

2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is kezdek beletörődni de a bölcsis gondozók nem mert nem marad csendben ha a többi alszik :(
2011. nov. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!