Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesem mindig lerúgja...

2 évesem mindig lerúgja magáról a takarót, de nyugodtan végigalussza az éjszakát. Akkor ugye nem fázhat?

Figyelt kérdés
Egyszer adtam rá +1 pólót, akkor sokszor ébredt, nyugtalanul aludt. Azért furcsa, mert én paplannal alszom és nekem pont jó, ő meg 1 szál pizsamában. Ennyire másmilyenek lennénk?
2011. nov. 15. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, pontosabban remélem, mert nálunk is ugyanez van.

Én is fázok éjjel, a fiam meg, ahogy te is írtad 1 szál pizsamában alszik.

2011. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz,az én kisfiam 3 éves,ám pont így alszik(pici kora óta).Próbáltuk-még anno-a hálózsákot,ordított,izgett-mozgott benne,mert melege volt.Én is ilyen vagyok.Télen is vékony,nyári takarót használok.A férjem bezzeg!Meleg takaró,amit nyakig magára húz.Úgy látszik a kicsi rám hasonlít.
2011. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én takargatom inkább. Már volt hogy mentem betakarni és teljesen ki volt hülve. Nálunk az éjszakai pelenka elhagyása segített sokat, mert attól nagyon izzadt.
2011. nov. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Mindég is így volt. A hálózsákot picinek sem viselte el. Ez miatt sosem volt még beteg. Én most vettem neki vastag frottír piszit, bár inkább plüss. Abban tuti nem ázik ha ki is takarózik. Ha felébredek éjjel, mindég megnézem, hogy rajta van-e még a takaró.
2011. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk én fagyos vagyok, apukája nem. Ő a nyári takarójával takarózik ilyenkor és ádám kösztümben alszik:-) Én meg vékony piszi és téli paplan.
2011. nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van.Nem viseli el a hálózsákot, a takarót pedig fél perc alatt lerugja.Frottír pizsiben alszik, és adok rá egy kistrikót.Az a baj, hogy kazánnal tüzelünk, és reggelre teljesen hideg a lakás.
2011. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy. :) Én képtelen lennék takargatni, mert gyakorlatilag 1 perc múlva már meg is fordul és lerúgja a takarót. :) ezért inkább úgy öltöztetem, hogy ne fázzon. Trikó, hosszú ujjú body, vékony nadrág és zokni. Én abból veszem észre, ha esetleg fázik (de amióta így öltözik, azóta nem volt ilyen), hogy maga alá húzza a lábait és a kezét is berakja maga alá. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen, éjjelente én is 2-3 alkalommal kómásan tuti felkelek, mert biztosan ki van takarózva a 22 hónapos fiam. Hideg is a keze olyankor, pedig hálózsák is van rajta, mégis szó nélkül alszik. Nálunk is kihűl a lakás reggelre, mi is gyapjútakaróval takarózunk, félek, hogy megfázik a pici is.
2011. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!