Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi autója van a 2,5 éves...

Mennyi autója van a 2,5 éves kisfiadnak? Matchboxa van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
összesen körülbelül 25-30 között...ebből 5-6 matchbox, de nem tudatosan, csak igy alakult :)
2011. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is olyan 20 körül van, ebből a fele Matchbox, de olyanok is vannak, ami még eredeti angol, és apáé volt 30 évvel ezelőtt.
2011. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egy nagyobb cipősdoboz tele van autókkal, sok matchbox is, nagyon szereti. Viszont szereti a kicsit nagyobbakat is, éppen mihez van kedve.
2011. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megszámolni,hogy mennyi az autónk de nagyon sok.A legtöbbet a nagyobb unokatesóktól örököltük meg.Matchboxunk is van,bár ezzel inkább(komolyabban)3-3,5 évesen kezdett játszani a fiam.A kicsi aki most 1,5 éves ő már játszik vele de azért mert a tesót utánozza.

Amúgy ebben a korban jobban szerette a nagyobb méretű autókat,kukás-betonkeverő-emelődarus-tűzoltóautó stb...

2011. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fiam 2 éves, rengeteg autója van, csak a matchboxból olyan 20-25 db :/ mikor megyünk nagy-bevásárolni akkor egy apróságot választhat és az matchbox szokott lenni csoki helyett :)

de még ezen kívül van mindenféle autója, összeszerelhető, fa, óriás... mindig mindenkitől autót kap szülinapra, névnapra... :)

2011. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi autó mindenkinél:) Fiam 2 éves, van neki 5 nagyobb teherautószerűsége, meg 5 kisebb autója. Matchbox még nincs. Én még sokszor ezt is sokallom, pedig idővel biztos nő még majd a számuk.
2011. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindössze egy nagy dömpere van, ill. lego duplos kukásautó, markoló ill. még egy neve nincs kisebb. Mindösszesen ennyi, nem is értem miért kellene több.
2011. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!