Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 33 hós kislánynak többek közt...

33 hós kislánynak többek közt szeretnénk karácsonyra játék babakocsit venni, hol találok árban elfogadhatót, ami azért strapabiró is?! Ti mit vesztek ilyen idős gyereketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen meg 240 hónapos lesz. miért nem írdo hogy 2,5-3 éves gyerkenek.


szóval nekünk fa babakocsink van, sokat jártunk neki utánna, de én is strapabírot akartam, és olyat amit az utcára is kivihetünk, de meg is tudja pakolni.


aztán németországban vettünk neki, mert müanyagot nem akartam. habár annak az az elönye hogy könnyen az autóba is be tudod tenni.#

2011. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mienk Fisher Price fémből van, elég strapabíró.

Volt műanyag is, szétesett egy perc alatt, mert beleült a lányom.

2011. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a babakocsi és társai dölgot 2 évesen vettük neki.

[link]


nekünk ilyesmi van, de szerintem sokkal olcsóbb volt. az árát nem tudom, kapta rokonoktól. másfél éve nyúzza és az ég világon semmi baja.

nekünk babás témában van babaágy, hordozó, háti hordozó, mindet szereti . alapvetően babázós.

tavaly karácsonyra a férjemmel házilag babaházat készítettünk neki. imádja. sok bútor, sok kicsi baba.

jó választás volt.


most társasokat kap, bambinolük-öt, és a klasszikusokat kapta 3. szülinapra: orvosos táska, pénztárgép. ezek is bejöttek neki.

állatetetős társas...

2011. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A miénk fém vázas, mózeskosaras, rendes kerekű, összecsukható, olyasmi, mint a régi CAM mélykocsik, csak kicsiben.

3 éves kor alatt nem is lenne jó, mert elég nagy, strapabíró. Játékboltokban érdemes szétnézni, előtte kutakodj a google-ben :)

2011. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez elég jónak tűnik, és nem is 5számjegyű az ára...

[link]

2011. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

itt egy fa

[link]

nekem nem tetszik

2011. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
33 hós agyrém
2011. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már röhej, hogy valaki 2,5 évesen is hónapokban számolja a gyereke életkorát. Egyébként én 445 hónapos vagyok, ha már hónapokban számolunk.
2011. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!