Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejallergiás gyerekek anyukái!...

Tejallergiás gyerekek anyukái! Ti adtok gyereketeknek pro kid probiotikumot?

Figyelt kérdés
Ez jobb,mint a normaflor csak rá van írva,hogy nyomokba tatalmazhat tejet.
2011. nov. 3. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én nem adtam neki csak normaflort. De a kérdés, hogy mennyi idős a gyereked, 1 év alatti? mert akkor nem is bizti hogy a pro kid-et kaphatja... Ha meg feletti akkor már lehet nem is érzékeny annyira, hogy a nyomokban tartalmazhat... gondot okozzon neki üdv
2011. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem adtam már még régebben.

De mostanában inkább Lactív-ot adtam, mert az nagyon ízlik neki és tutira megissza az egészet, míg a port ugye vmibe bele kell keverni és abból nem biztos, hogy megissza az egészet, főleg ha beteg.

2011. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 hósak ikreim,és most tejmentes diétán vagyunk allergia miatt.A normaflortól jobb a pro kid,sajnos most is kell elég erős antibiotikumot szedniük.A laktív baby elég drága a mi pénztárcánkhoz képest,két gyereknek dupla annyi kell mindenből ugye.
2011. nov. 4. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én adtam a kisfiamnak. Nem lett baja tőle, bár én mást is adok amiben nyomokban lehet tej.
2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!