Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fizetősek lesznek a bölcsődék?...

Fizetősek lesznek a bölcsődék? Mit gondoltok az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából nekem az is homály, hogy akkor most 100 Ft/fő nettó jövedelem felett kéne fizetni. A cikkben meg azt írja, hogy 20 e Ft/fő alatt nem kéne fizetni. Akkor most mi van azzal a maradék 80 e Ft-tal? Mellesleg már most sem teljesen ingyenes, mert az étkezésért fizetni kell. 2-3 gyereknél már az is épp elég többletköltség a családoknak. Mellesleg néhány éve lehet dolgozni a GYES mellett? Tavaly óta meg nem lehet, csak félállásban.


2011. nov. 17. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A cikk szerint az egy főre jutó nettó jövedelemnek kell meghaladnia a 100 ezer Ft-ot.

Ez annyit jelent, hogy három fős családnál netto 300e-nél ha több van, akkor kellene fizetni...

2011. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, de alatta meg azt írja, hogy akinek 20 e Ft alatt van, annak nem kéne fizetni. Akkor most mi van?
2011. nov. 17. 17:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Furcsállom, hogy csak egy válasz érkezett, pedig szerintem ez elég fontos hír nekünk, anyukáknak. Épp a mai újságban olvastam, hogy a helyi bölcsőde igazgatónője nyilatkozta, hogy a jelenleg 87 gyerekből csak 20 maradhatna ingyenes.
2011. nov. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!