Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kislányomat...

3 és fél éves kislányomat behozassam látogatóba a kórházi szobámba, ha meglesz a kistesó?

Figyelt kérdés
Gondolkozok,hogy fizetos szobában legyek-e szulés után a kórházban,oda bejohetne az apuka meg a kislányom,de nem tudom,jót tennék-e vele.Kislányom elég anyás,nem lenne rossz,hogy nem maradhat ott velem,hanem haza kell mennie az apukával?Mit tanácsoltok?
2011. nov. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk bejöttek apával, és szépen megértette, hogy anya most ittmarad a babával. Illetve először valamiért azt hitte, hogy apával haragban vagyunk, és azért költöztem el. Megkérdezte, hogy szeretem-e még az apját, mondtam, hogy igen. Erre mondta, hogy jó, akkor most már hazajöhetek. (A gyerek szemszögéből ez milyen egyszerű lenne). De aztán mutattuk neki a babát, és jobban megértette mi történik. Utána viszont szépen ment haza apával, és már várta, hogy jöjjön haza a baba is.
2011. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vinném be a nagyobbik gyerkőcöt, illetve nem fogom (januárban lesz kistesója, ő 2 éves). Azt gondolom, hogy nekem is és neki is rossz lenne elválni, mikor haza mennek apával, nekem meg maradnom kell. Csak felkavarja az egész újra, hogy nem vagyok otthon. Inkább nagyszülőknél lesznek addig vagy csinálnak sokféle programot, hogy minél előbb elteljen az a pár nap:)
2011. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem jót tenne neki, ha láthatna téged, még ha el is kell búcsúzni utána.
2011. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én az istvanban fogok szulni, ha kapok kulon szobat, akkor a nagyobbik is vele fog aludni

nem azert, mert nem tudok elszakadni tole, hanem mert nincs kire biznom :)

epp a multkor kerdeztem a dokinomet, hogy nem problema e, azt mondta, ha kapok kulon szobat, nem

2011. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!