Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekednek hol veszel...

3 éves gyerekednek hol veszel pizsamát?

Figyelt kérdés

Eddig azokat hordta, amiket kaptunk, de most kellenének újak. Hosszú ujjuak, téliek. A Tescoban néztem, ott csak rövidnadrágos, rövidujjú van.


Ti hol veszitek? Köszi előre is.


2011. nov. 21. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

teszveszen, ruhacsomagban.

Nem adnék a teszkósért súlyos ezreket, mert nem ér annyit.

2011. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem szeretem a teszveszt és társait, már annyiszor kaptam xart (már elnézést)... Inkább újonnan venném meg.
2011. nov. 21. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Tescóban vettem. Két darabot adtak 3000-ért. Nálunk volt hosszúujjú is. Nem a legjobb minőség, de arra a néhány hónapra, míg kinövi, tökéletesen megfelel, puha, pamut. Dínós pizsik voltak. A gyengéjük, hogy néhány mosás után már könnyen nyúlnak. De láttam ott szebbeket, jobbakat is, de azok már egyenként voltak 4000 forintosak.
2011. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem hűbelebalázs módjára kell vásárolni.


Mindig alaposan vizsgáld meg azt a terméket, amire licitálni szeretnél. Ha bármilyen kérdés merülne fel benned, érdeklődj az eladónál a termék oldalán található Kérdezz a termékkel kapcsolatban! linken keresztül!


Szerezz információkat arról az eladóról, akivel várhatóan üzletet fogsz kötni. Nézd meg az eladó adatlapján az értékeléseit és olvasd el a többi felhasználó véleményét a vele korábban kötött ügyletekkel kapcsolatban.


Győződj meg arról, hogy nincsenek-e félreértések a szállítási költségek fizetésével, a fizetési feltételekkel, a fizetési móddal kapcsolatban, valamint egyéb fontos részleteket illetően.


Határozd meg azt a maximum összeget, amennyit hajlandó vagy az áruért kifizetni, majd erősítsd meg a licitedet! Fix áras termék esetén tedd kosárba vagy vidd el azonnal!

2011. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk szerencsénk van, mert a közelben van egy kínai bolt, és sikerült vennem 1390 és 1490Ft-ért vastagabb hosszúujjú pizsamát. Többet én sem adnék érte, csak ha nagyon muszáj. Most 4 van, így idén nem kell többet vennünk. Amúgy nagyon jó minőségűek, vannak több féle méretben.
2011. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

én az ázsia centerben szoktam pizsit venni, 1200, nagyon jó fjata pamut. Sok színben, méretben volt.

2011. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a Teszen, Vaterán venni ruhákat, és eddig még nem csalódtam. Valóban alaposan kell megnézni mindent, mielőtt megvennéd a kiválasztott terméket. Múlthéten pl egy cipőt vettem fiamnak, ami jó Rá, és olcsón is tudtam megvenni. Alkudni is lehet, nekem mondom, eddig sikerült. Ágyat is vettünk most nem olyan régen, ami a boltban 130eFt, én 55-ért hozzájutottam szállítással együtt. :) Nagyon jó dolgok vannak, csak türelmesen kell megnézni.
2011. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi a válaszokat! :) Akkor megnézem másik Tescoban és az Ázsia centerben is.


Hűbelebalázs válaszolómnak üzenem, hogy nem szeretek a vaterán és teszveszen vásárolni, nincs időm nézelődni, alkudni, licitálni pedig kedvem nincs, amúgy is utálom az ilyen licitálós dolgokat, anno amiket vettem azok fix árasak voltak. De soha többé...


Köszi, mindenki válasza hasznos volt! :)

2011. nov. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!