Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki a Yobaby Babaáru...

Ismeri valaki a Yobaby Babaáruházat? Hol találom meg? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Kaptam tőlük 10%-os kupont, de messze lakunk és nem tudom érdemes-e elmenni hozzájuk?!
2011. nov. 21. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Yobaby Baba és Gyermekáruház, Budaörs, Baumax mellett... sajnos a pontos címet nem tudom. Nagyon jó üzlet! Kedvesek voltak és segítettek mindenben. Ajándékot is kaptunk!

Mindenkinek ajánlom! Mi a babánk születése után is oda fogunk járni, már kinéztük magunknak a játszószőnyeget és a gyerek fotelt! Mi is Szolnokról mentünk fel hozzájuk, mert az anyósom ajánlotta, ő találta meg őket véletlenül, amikor a Gulliverben vásárolt az unokaöcsémnek. :) Sok Sikert!

2012. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!