Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 24 hónapos gyerekednek beadatt...

24 hónapos gyerekednek beadattad az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
A lányom már bölcsibe jár, nem tudom érdemes-e beadatni az oltást neki. Ki mit gondol? Egyébként mennyibe kerül? Köszi a válaszokat.
2011. nov. 21. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz az én kislányom csak 20 hónapos,de nem adatom be neki.De szerintem a doktornőtöket kérdezd meg,mit ajánl.
2011. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tavaly 16 hónaposan adattam be, most 28 hónaposan. Nem lett semmilyen mellékhatása. 2300Ft-ba került az oltóanyag, de mindig van a gyerekorvosoknál ingyenes is, kérdezz rá, hogy jut-e nektek.
2011. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a mi dokinénink minden egyes oltást ajánl, és beadna, ami csak létezik, úgyhogy vele nem vagyok előrébb.
2011. nov. 21. 12:42
 4/13 anonim ***** válasza:
igaz a fiam nem jár bölcsibe,de ha járna beadatnám neki.26 hónapos
2011. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk két dokinéni van: az egyik oltáspárti (minden ellen és azonnal olt), a másik a kötelezők közül se adná be mindet, ha nem lenne kötelező.

Mi ezt nem adatjuk be a 25 hónapos lányunknak. Igaz, ő nem jár bölcsibe.

2011. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Enyém majd januárba megy, de nem tervezem, hogy beadatom neki.
2011. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön adattam be a kisfiamnak(h1n1,influenza A,B,25 hónapos),és nem jár bölcsibe.Tavaly nem oltattam be,mert féltem a következménytől,és persze idegeskedtem,h nehogy elkapja,hál istennek nem volt beteg,még náthás sem,de minden évben egyre makacsabbak ezek a vírusok.

Nem volt semmilyen mellékhatása...

Így legalább nem kell stresszelnem,a bevásárlókp-ban,játszóházakban,stb...és azon gondolkozni akkor,h bekellett volna adatni,amikor már nem lehet...

2011. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a fiam, bölcsis, múlt kedden kapta meg. Semmi mellékhatása nem volt. Egyébként én beadattam volna akkor is ha nem lenne bölcsis. Az ingyenes oltóanyagot ami a rendelőkben van, 3 éves kor felett adhatják be, 3 év alatt más fajtát adnak. 2200 ft-ért váltottuk ki.
2011. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A gyermekrendelőkben azért akad 3 év alattinak is jó ingyenes oltóanyag. Mi 2,5 évesen ott kaptuk meg.
2011. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel bölcsis, így beadatnám.

Én lányom most lesz 3, megy oviba hamarosan, így megkapta az oltást ő is, meg az 1 éves tesója is, meg én is.

Tavaly nem oltattunk, mert akkor még itthon voltunk mind, nem jártunk közösségbe.

Azt hiszem 1700 ft volt, de 2 kell belőle, 4 hét különbséggel, mivel idén kapták először.

2011. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!