Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben mit adtok 3 év...

Ilyen időben mit adtok 3 év körüli gyermeketekre, ha kimentek?

Figyelt kérdés
Adtok már rá síoverált, vagy csak harisnya+nadrágot?
2011. nov. 22. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk 3 múlt és mi harisnyanadrágot, plusz egy zoknit és valamilyen melegebb nadrágot is adunk rá. pl. kertész farmert. Felülre trikót, hosszú ujjú pólót, egy pulcsi és egy télikabátot is.
2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 év körüli többnyire rohangál. bélelt nadrág+térdzokni, póló, rövid és hosszúujjú, rá termós pulcsi és kabát, sál sapka, kesztyű néha. Enyém extrém módon nem fázik soha.
2011. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

zokni, trikó, kisgatya

lábfej nélküli harisnya vagy sima harisnya vagy vékony szűkebb pamutnaci

bolyhos belsejű melegítő naci

pulcsi

vastag télikabát

2011. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zokni, harisnya, bélelt nadrág, trikó, póló, vékony pulcsi, vastag pulcsi és kabát. + persze sapka, sál, kesztyű.
2011. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Úgy tűnik eléggé alulöltöztetem a fiam. Én csak egy vékonyabb pulcsit meg egy trikót adok a vastag termóbélelt kabát alá. De lehet akkor holnaptól meg még egy réteg
2011. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bugyi, trikó, vékony hosszú ujjú póló, vastag kötött garbó, harisnyanadrág, normál béleletlen nadrág, télikabát, sapka, kesztyű. Sál nem megy rá, mert a kabát is magasra jön és a pulcsi is az álláig fenn van. :) 3,5 éves kislány.
2011. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ma így voltunk lent (most lesz 3)

zokni bakancs

szűk cicanaci, arra ráhúztam kordnadrágot

bugyi trikó

hosszú ujjú póló

pufikabát

sapka


Overálban meggyulladna, azt majd minusz 5-nél, abszolút nem fázós.

2011. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0 fôlôtt harisnya, meleg gatya, triko, polo, vekony, vastag pulcsi es kabat, sapka, sal kesztyu. 0 alatt sigatya, harinya, -5 alatt, harisnya, gatya, sigatya. igy szoktam.
2011. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára 3 éves a lányom. Így mentünk ki ma is: rendes ruha, amiben bent voltunk, rá egy vastag, bélelt nadrág, csizma, bundás. Felülre a pólón és pulcsin kívül a téli nagykabija és téli sapija. Ha nem lenne vastag bélelt nadrágunk, akkor biztos adnék rá harisnyát.
2011. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!