Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi értelme van egy olyan...

Mi értelme van egy olyan kisbiciklinek aminek nincsen pedálja?

Figyelt kérdés

Főleg ha akkora mint a kismotor, lényegében ugyan az ugyan akkora csak már bicikli formálya van.

Konkrét eset is van, ahol a szülők 100% hogy újonnan vették, pedig motorja is volt a gyereknek. 2 évesnek már nem kéne normális bicikli vagy ez a háromkerekű? Sokkal nagyobb értelmét látom mint egy olyan biciklinek aminek nincsen pedálja.


2011. nov. 22. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják futó biciklinek,egyébként én sem nagyon értem,hogy mi értelem. Gondoln úgy vannak vele ha a gyereknek már kicsi a motor , akkor jó lesz neki ez,bár ha ugyanakkora mint a motor akkor tényleg nem tudom mi értelme, meg ha már kinőtte a motort tanulhatna biciklizi rendes bicikilin.
2011. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Futóbiciklinek hívják, és nagyon hasznos. Nekünk is van. Az a lényege, hogy a gyerkőc megtanul vele egyensúlyozni, míg a kismotornál csak gurul. És egy idő után simán át lehet ültetni a rendes biciklire, nem kell hetekig seprűnyéllel szaladgálni a gyerek után...
2011. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk van és imádja a kisfiam. az egyensúlyérzetet javítja,ami biztos is, mert ma a játszóházban ráült egy kis biciklire, amin nem volt pótkerék és pedálos volt és nagyjából 20 perc alatt már tudott is vele menni (mondom, pótkerék nélkül, pedálossal). A motoron és a sima 3kerekűn nem kell egyensúlyoznia a gyereknek,elkényelmesedik, a futóbringán viszont igen. miután megkapta,pár hónap alatt már simán felemelte mindkét lábát és két keréken gurult rajta. 2 évesen kapta, most 3,5 éves.
2011. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Én a 3 kerekűnek nem látom értelmét.

Én gyerekemnek is van motorja is és futóbiciklije is. Nagyon jól megtanult vele egyensúlyozni.

2011. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
én meg úgy érzem ez megint egy hóbort,amit megtudnak vetetni a szülővel.Az tény hogy egyensúlyt javít,de veszek neki egy motort,azt kinövi,veszek még egyet,majd egy fútóbiciglit,aztán azt is kinövi és vehetem a rendes biciklit.egy ilyen bringa ha olcsón veszed egy 10-es.én inkább szaladgálok egy hetet,ezt régen velünk is megtették,meg a nálam fiatalabbakkal is,csak a mostani gyerekeknek kell futóbicikli.
2011. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van, lehet, hogy új hóbort, de attól még jó találmány :) Az én lányom imádja ezeket a járműveket, van itthon egy kismotor, egy nagyobb kismotor, egy roller, egy futóbicaj, egy rendes bicaj, mikor mihez van kedve :)
2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
a futóbicajnak is állítható az ülése, 4-5 évesig, gyerek alkatától függően használható. Mi mondjuk először vettünk egy kismotor és mikor azt kinőtte rögtön futóbringát vettünk.
2011. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarod megvenni a futóbicajt, akkor szereld le a pedált a sima bicajról. Ugyanolyan mint a futóbicikli. És igenis jó találmány, szerintem több értelme van, mint türelmetlenkedni a gyerekkel, meg erőszakosan megtanítani bicajozni. Simán oviba járás közben megtanult szépen lassan biciklizni. Minden türelmetlenség és kudarc nélkül.
2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Előttem már minden jót leírtak a futóbicajról. A lányomnak is van, imádja, nagyon jó találmánynak tartom, 2 évesen kapta 4 éves lesz még mindig használja, szóval nem növi ki pikk-pakk. Amúgy megnézem én hogy egy 2 éves hogy fog Neked 3 kerekű biciklivel tekerni!
2011. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor igy már értem mi értelme van, azért lehetett furcsa nekem mert minket ráraktak a rendes biciklire 3kerekű után, és rögtön mentünk vele rendesen, egyet löktek raktunk és ennyi volt a tanulás. (6 gyerek)


Utolsó! Miért ne tudna egy 2 éves 3 kerekűzni? Mi simán mentünk vele.

2011. nov. 23. 07:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!