Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj ha a kezdetektől...

Nagy baj ha a kezdetektől fluoridos fogkrémmel mosom a kislányom fogát? Árt neki?

Figyelt kérdés
Sajnos csak mostanában,tudtam meg hogy amíg nem tudja kiköpni mentessel mossuk. 20hónapos,és 6hónapja kezdtünk fogat mosni.
2011. nov. 23. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát elvileg most azt mondják, hogy a piciknek is kell fluor, van is a baba fogrémben, amit vettem, de nagyon minimális, szerintem ti is vegyetek babásat.A dokit kérdezzétek meg azért.
2011. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyerekfogkrémmel mosom,de van olyan amelyikben nincs fluorid. Akkor most melyik a jó?
2011. nov. 23. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a juniort veszed, a Nenedent az jó babáknak.
2011. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig Gabit,és a Dm saját márkás fogkrémet vettem Dentodentet.
2011. nov. 23. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt használod, mert ezt lehet.
2011. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 23. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk, külföldön élek, azt mondták, sima fluoridossal (mármint gyerekeknek valóval) mossam. Itt nem is kapni fluoridmentest. Utána olvastam helyi fórumokon, mindenki azzal mossa. Én is, de ha kapnék itt nenedentet, azért azzal mosnám (lenyelve, nagy mennyiségben mérgező lehet a fluoridos fogkrém, de annak látnád a jeleit, és tényleg igazán nagy mennyiségben kellene ennie).
2011. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért olyan mennyiségben nem jut a szervezetébe, nem eszi, gondolom és tényleg van, aki pótolja a fluoridot valamilyen tablettával, a nevét nem tudom.
2011. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

E téren is nagy eltusolás folyik... a fluor súlyos idegméreg. Persze csak akkora adagban kerül forgalmazásra fogkrémekben, hogy szép lassan, fokozatosan rakódjon le a szervezetben, lassan betegítve azt.


A nácik jöttek rá, hogy ha minimális mennyiségű fluor kerül a foglyok táplálékába, könnyebben kezelhetővé válnak, tompulnak.

Ez is része annak ,hogy a hatalom irányítani próbál minket. A többség meg -gyakran szó szerint- kritika nélkül be is veszi...

(Egyébként elgondolkodtatónak írtam le álláspontom és ismereteim, nem uszításnak.)


Ha valakit érdekel bővebb, jelezze, számos linkkel tudok szolgálni.

2011. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!