Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknél hogyan...

2 éves gyereknél hogyan kezeljem a hisztit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem annyira túlzásba vitte a hisztit,hogy a fejét a földbe verte teljes erejéből. Volt is belőle gond! (felrepedt a fejbőre) Na, akkor eldöntöttük,hogy nála nem működik a nem figyelünk rá,akkor abbahagyja! Semmi humánus módszer nem hatott rá! Így a fürdőbe jól megmostam az arcát hideg vízzel. 2-szer kellett megmosni,és azóta csak annyit mondok,hogy megyünk a hideg vízért! Rögtön csillapodik a hiszti!
2011. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Türelemmel! Szerintem ez kell a legtöbb hozzá, legalábbis nekem tuti!

Egyébként meg gyereke válogatja!


Látod, az első válaszolónak nem jön be, hogy nem vesz tudomást a hisztiről, az én fiamnál pedig csak ez a módszer jön be. Ha egy kicsit is közelítünk felé, még jobban belelovalja magát. Körülbelül egy 5-10 perc után óvatosan lehet közelíteni a gyerekünk felé, halkan beszélek hozzá, majd megölelem, akkor még sír egy kicsit, de már figyel a szavamra is.

Mondjuk mi mindketten vehemens természetűek vagyunk a férjemmel, és úgy tűnik, a kisfiunk is az lesz, tehát van benne szufla és képes órákig dédelgetni a sértődését!

2011. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!